d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Valaki Aki Gyorben Lakik / Tanul Es Tudna
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 15 2014 05:35am
Quote (Fej @ May 15 2014 12:26pm)
¿


Quote (SummertimeClothes @ May 15 2014 11:30am)
Nekünk van egy üres lakásunk Ménfőcsanakon,  de nem teljesen kiadhato állapotban,  meg ugye senki nincs a közelben,  huehu


En eleg kozel vagyok, huehue)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 15 2014 05:38am
Quote (SummertimeClothes @ 15 May 2014 11:30)
Nekünk van egy üres lakásunk Ménfőcsanakon,  de nem teljesen kiadhato állapotban,  meg ugye senki nincs a közelben,  huehu


akkor subbalaton helyett submenfocsanak lesz iden ugy erzem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 15 2014 05:40am
Quote (tevetava @ May 15 2014 01:38pm)
akkor subbalaton helyett submenfocsanak lesz iden ugy erzem


En valamiert nem erzem ezt
Szippancsaki ilyen 15eves, nem hiszem hogy egy hetre odaadnak neki a lakast es a zinternetes baratainak, meg akkor se ha ok olyan megbizhatok mint en :s
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 15 2014 06:06am
Quote (putincykavodka @ 15 May 2014 13:40)
En valamiert nem erzem ezt
Szippancsaki ilyen 15eves, nem hiszem hogy egy hetre odaadnak neki a lakast es a zinternetes baratainak, meg akkor se ha ok olyan megbizhatok mint en :s


Y leld
Főleg hogy nyáron azért vissza szoktak járni cigizgetni, intézkedni, ilyesmi

This post was edited by SummertimeClothes on May 15 2014 06:06am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2014 06:27am
ott lakik két 19 éves csaj ismerősöm, akik valami szórakozóhelyen táncolnak, meg escortkodnak, de gondolom az nem érdekel
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll