WoW
mert az az egyetlen ami egy komplett életet kínál, egy világot (egy jobb világot ennél) amiben élhet az ember és legyőzheti a rá leselkedő gonoszt.. nem úgy mint ebben a szar valos világban
a többit megunod mert ilyen hogy lol meg dota hát mit nyujt baszdmeg pvp-t semmi mást
na most ez a rész ugyanugy ott van wowban is a különféle battlegroundokban (capture the flag, báziselfoglalós-pontgyűjtős etc) és lehet arénázni is 2v2, 3v3, 5v5 meg még sorolhatnám duel a város falain kivül epic
de ha unod a pvpt felbaszod magad akkor mehet sárkányok, óriások és démonok ellen csatába, egyedül-barátokkal, másokkal, ahogy akarod
arról már nem is beszélve, hogy questelgetés közben milyen fasza kis küldetésláncokat csinálhatsz meg (és nem nem arra gondolok, hogy "LOOOL azasztán naon izgalmas, hogy gyüjcs össze 2 csipkebogoyt meg öj meg 3 kiscicát") hanem arra ami mögötte van, megismerni minden hely történetét, hogy MIÉRT kell a küldit csinálni, értelmet adva ezzel az egésznek és kurvajo érzés mikor segitesz egy komplett falunak és ezért ök megszabadulnak sok-sok tehertől
egyszóval igazi hőssé válhatsz, amire a való életben nincs lehetőséged mert az egy szar
a wow-nál jobb játékot soha a picsába nem fognak kitalálni
persze van sok jó kópia is, de azért wow>all