d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi Az A Pc Jatek Ami Meg Mindig Lekot?
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 13 2014 05:48pm
ilyen 1 jatek nincs...
CS, D1-2-3, LoL, Starcraft... ezekkel tudnék jelenleg legtöbb időt eltölteni hosszabb távon
amúgy mostanság neverwinterezek, és bejövős, de hosszú távon mittudomén
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,160.26
May 13 2014 05:51pm
meg mindig mudozok, most epp egy utonallo gladiatorral vagyok
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 13 2014 06:48pm
dota 2 ha online
homm 3 ha offline
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 13 2014 07:14pm
D2, D3, WoW, League, HoN, PoE (megint kedvet kaptam), ezek kozul valasztanek valamit, de nem tudnam egykonnyen eldonteni, hogy melyiket.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
May 13 2014 10:11pm
6 éves gépen még ha akarnék, se nagyon tudnék játszani
pár hétig Hearthstone-oztam, de meguntam azt is
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 13 2014 10:20pm
D2
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 13 2014 10:33pm
Quote (ecneB @ May 13 2014 10:29pm)
Homm3, kerdes nelkul. Meg net sem kene


ez
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2014 12:09am
WoW

mert az az egyetlen ami egy komplett életet kínál, egy világot (egy jobb világot ennél) amiben élhet az ember és legyőzheti a rá leselkedő gonoszt.. nem úgy mint ebben a szar valos világban


a többit megunod mert ilyen hogy lol meg dota hát mit nyujt baszdmeg pvp-t semmi mást
na most ez a rész ugyanugy ott van wowban is a különféle battlegroundokban (capture the flag, báziselfoglalós-pontgyűjtős etc) és lehet arénázni is 2v2, 3v3, 5v5 meg még sorolhatnám duel a város falain kivül epic
de ha unod a pvpt felbaszod magad akkor mehet sárkányok, óriások és démonok ellen csatába, egyedül-barátokkal, másokkal, ahogy akarod

arról már nem is beszélve, hogy questelgetés közben milyen fasza kis küldetésláncokat csinálhatsz meg (és nem nem arra gondolok, hogy "LOOOL azasztán naon izgalmas, hogy gyüjcs össze 2 csipkebogoyt meg öj meg 3 kiscicát") hanem arra ami mögötte van, megismerni minden hely történetét, hogy MIÉRT kell a küldit csinálni, értelmet adva ezzel az egésznek és kurvajo érzés mikor segitesz egy komplett falunak és ezért ök megszabadulnak sok-sok tehertől
egyszóval igazi hőssé válhatsz, amire a való életben nincs lehetőséged mert az egy szar

a wow-nál jobb játékot soha a picsába nem fognak kitalálni
persze van sok jó kópia is, de azért wow>all
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 14 2014 12:12am
cs
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2014 12:17am

arrol nem is beszélve, hogy szakmát is tanulhatsz, pl alkímia
amivel a világból összegyűjtött növényekből készíthetsz főzeteket, amik védenek, erősítenek vagy éppen semlegesítik a testedbe jutott mérgeket :o)

kovácsolás, ércek

és mondanom sem kell milyen fasza helyek vannak
dzsungelek, sivatagok, hegyvidékek
mindenhol a tájra jellemző növényzettel

az egyik sivatagban pl lehet találni firebloom-ot (de más sivatagokban, más tájakon másmilyen növény terem :o)) amiből aztán készíthetsz magadnak olyan főzetet ami erősíti a fegyveredet
vagy hegyvidéken van icecap nevü növény amiböl készíthetsz pl oylan fözetet ami meggátolja, hogy a fagy sebzéssel lefagyasszanak az ellenfeleid egy kis idöre



és akkor ez csak egy szakma
van vagy nyoc
kurvajo
aki nem wowozik az hüje
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll