d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 12 2014 10:03am
monitor hangfalakon teljesen érthető 1-2 szót leszámítva, de egy teremben, ilyen hordozgató cd-lejátszóból teljesen más lehet, szóval nem tudom

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 12 2014 10:04am
Quote (Moonflow @ May 12 2014 06:01pm)
Nem ertem miert sirsz. Mi masert tanulna valaki angolt, ha nem azert, hogy megertse az angolokat? Ha nem erti a szoveget, ne kapja meg a vegzettseget ra, szerintem.


nem sirok, csak belehallgattam, es nem jo a minosege. amugy meg erettsegirol van szo, nem anyanyelvi szintrol, mintha jogsinal elvarnak, hogy te 2perc alatt erj korbe f1 autoval a hungaroringen.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 12 2014 10:04am
Quote (anyd @ 12 May 2014 18:02)
szerintem egész érthető, van pár melléknév ami számomra ismeretlen,  de nem vészes


ja, b2 folott van azert szerintem

de inkabb a visszhanggal lehetett a baj, kurvaszar lehetett ilyen fos minosegben hallgatni
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 12 2014 10:04am
Quote (Smat @ May 12 2014 05:02pm)
Ja buzi oli.



This amúgy.
Nem értem mi a faszt vergődnek itt az emberek, egy 5k-s magnón is simán lehet érteni ha kussban vannak az emberek, az nem a vizsgáztató hibája hogy a cigánygyerek nem tud kussban maradni az utolsó sorban.


mondjuk ami a nyelvvizsgámon volt az vicces volt
interjú volt egy könyves boltban és a riporternő kérdezett valamit, erre a delikvens elkezd kurva hangosan röhögni +alapzaj közbe a riporternő kérdez még valamit amiből konkrétan semmit nem lehet hallani
és természetesen az volt a tesztben a kérdés h az előző válasz kontextusához képest mire utalt a kérdés
milyen kérdés
bazdmeg
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2014 10:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 May 2014 17:04)
nem sirok, csak belehallgattam, es nem jo a minosege. amugy meg erettsegirol van szo, nem anyanyelvi szintrol, mintha jogsinal elvarnak, hogy te 2perc alatt erj korbe f1 autoval a hungaroringen.


Nem szar a minoseg, pont ezt mondom: en ertem, szerintem csak az akcentusaval volt gondja az embereknek, mert tenyleg elegge angol kiejtese van (mivel hogy brit ofc)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 10:05am
nem értem
kösz orbán
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 12 2014 10:08am
Quote (Moonflow @ May 12 2014 06:05pm)
Nem szar a minoseg, pont ezt mondom: en ertem, szerintem csak az akcentusaval volt gondja az embereknek, mert tenyleg elegge angol kiejtese van (mivel hogy brit ofc)


elejen ertheto, de 4perctol visszhangzik.

es ahogy mas is irta, vedd hozza, hogy melletted vki kormot rag, szivja a fikat, zorog, halk a magno, recseg, stb

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on May 12 2014 10:09am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 10:10am
ha lázár jánosék nem lopnák szarrá az országot akkor talán jutna füljhalgatokra és nem bukna el ilyenen a pont
de persze ök szarnak rá a sok szerencsétlen tinédzser szülei meg mennek rájuk szavazgálni mert csökkent a rezsi 60 forinttal azannyát de jo
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 12 2014 10:13am
Nem hiszem, hogy ez sokat visszaad abbol, amit a diakok meg egy kommunista rendszerbol visszamaradt taskaradiobol hallottak, de azert orulok a sok megszakertesnek ofc.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2014 10:13am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 May 2014 16:04)
nem sirok, csak belehallgattam, es nem jo a minosege. amugy meg erettsegirol van szo, nem anyanyelvi szintrol, mintha jogsinal elvarnak, hogy te 2perc alatt erj korbe f1 autoval a hungaroringen.


Ez kb a legfosabb hasonlat amit kitalálhattál..

Nem a minőséggel van a baj hanem azzal hogy az iskolák nagyrésze 5k-s magnóról tolja ezt a fost és azért olyan amilyen. Középsuliban nekünk is trágya magnónk volt angolon meg németen is, mégse sírtunk érte mert ha mindenki befogta a lepcses pofáját akkor hallottuk amit kellett.
Ha meg azért nem érti meg a szöveget mert buta mint a tök akkor ne a magnót/felvételt/vizsgáztatót baszogassa hanem saját magát. Az ilyen minek megy emeltre egyáltalán?
Hangfelvétel alapján tesztet írni bármilyen nyelvből a legkönnyebb dolog a világon, potya pontok szinte..
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll