Quote (bajcli @ 11 May 2014 20:11)
lusta vagyok, ezert ha van valami, amit egyszerubben es gyorsabban meg lehet oldani, akkor biztos megtalalom ra a modot
mondjuk eladoknal ez pont nem elonyos, de mindegy
amúgy meg nehogy szopassanak egy ilyen csicskamunka miatt
ígyis túlképzett vagyok
Quote (sylke @ 11 May 2014 20:18)
akkor minek mész oda, ha ilyen kibaszottul agyoniskolázott vagy
mert érdekelnek a számtech eszközök, mondjuk szívesebben bütykölnék gépet, de így legalább talán fejlődök kicsit szociális téren xd
Quote (sylke @ 11 May 2014 20:21)
mer azt egyetemen nem tud?
>egyetem
>szocializálódás
Nálam legalábbis xd
This post was edited by fahrii on May 11 2014 01:23pm