d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Ha Megkérdezik... > Topic
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2014 12:42pm
haver
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 11 2014 12:50pm
Quote (Anarkin @ 11 May 2014 19:37)
szerintem ezzel simán eladod magad

"ha van valami, úgyis utolsó nap utolsó órájában dobom össze"


nem
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 11 2014 12:58pm
az hogy nincs fgd
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 11 2014 01:11pm
lusta vagyok, ezert ha van valami, amit egyszerubben es gyorsabban meg lehet oldani, akkor biztos megtalalom ra a modot

mondjuk eladoknal ez pont nem elonyos, de mindegy
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2014 01:15pm
Quote (bajcli @ 11 May 2014 20:11)
lusta vagyok, ezert ha van valami, amit egyszerubben es gyorsabban meg lehet oldani, akkor biztos megtalalom ra a modot

mondjuk eladoknal ez pont nem elonyos, de mindegy


amúgy meg nehogy szopassanak egy ilyen csicskamunka miatt
ígyis túlképzett vagyok

Quote (sylke @ 11 May 2014 20:18)
akkor minek mész oda, ha ilyen kibaszottul agyoniskolázott vagy


mert érdekelnek a számtech eszközök, mondjuk szívesebben bütykölnék gépet, de így legalább talán fejlődök kicsit szociális téren xd

Quote (sylke @ 11 May 2014 20:21)
mer azt egyetemen nem tud?


>egyetem
>szocializálódás

Nálam legalábbis xd

This post was edited by fahrii on May 11 2014 01:23pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 11 2014 01:18pm
Quote (fahrii @ 11 May 2014 21:15)
amúgy meg nehogy szopassanak egy ilyen csicskamunka miatt
ígyis túlképzett vagyok


akkor minek mész oda, ha ilyen kibaszottul agyoniskolázott vagy
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2014 01:20pm
Quote (sylke @ May 11 2014 08:18pm)
akkor minek mész oda, ha ilyen kibaszottul agyoniskolázott vagy


szocializalodni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 11 2014 01:21pm
Quote (Taszilo.^ @ 11 May 2014 21:20)
szocializalodni


mer azt egyetemen nem tud?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 11 2014 01:26pm
Quote (sylke @ May 11 2014 08:21pm)
mer azt egyetemen nem tud?


lel, oda ne kell bejárni, nincs rákéynszerítve
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2014 01:27pm
Quote (jarabekg @ 11 May 2014 20:26)
lel, oda ne kell bejárni, nincs rákéynszerítve


amúgy meg this
Go Back To Magyar Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll