Quote (Lacii @ May 11 2014 12:24pm)
De blank érted hiába írsz neki mert nem látja :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:XD!
És tényleg, vergődünk csak itt a lábai alatt, reménykedve, hogy valaki meghallgat minket :XD
Pedig minden vágyam, hogy egy ilyen úr egyszer olvasgassa a postjaimat :XD!
Jól kibaszik velem :XD