Quote (TuskesVanek @ May 11 2014 10:38am)
lol mi értelme lenne ennyi pénznek, ha béna vagy

hogyhogy mi értelme
attól még a pizzafutár hozza a pizzát, kólát
tudod rendelni a wowot mindent deluxe edition
bestest szuperszámítógép, inverteres first class klíma, kúrvák, amit akarsz
fasznak kell láb...... simán levágatnám, ha adnának érte 100 milliót