d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Állásajánlat
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 11 2014 04:30am
Quote (josheide @ 11 May 2014 11:22)
Nem, ennyit siman keresel egy normalis allassal.


O rly?

Amugy én siman.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 11 2014 04:30am
simán, tökjól elbeszélgetek magammal általában
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 11 2014 04:31am
:DDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 04:35am
csináltam hozzá pólt is

de amugy tényleg sok idő az
fájdalmasan nehezen telne el a 8 óra


de azért ennyi pénz basszus

nekiállni mindenképp nekiállnék ha kifizetik a ledolgozott időt
hát dik már 1 óra is mennyi $750 az 165k forint
egy napot tuti végignyomnék ha odaszarok kinomba akkor is (egy nap 1,32 millio forint)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2014 04:36am
ha le lennék bénulva bevállalnám :XD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 11 2014 04:38am
Quote (TrollBoss @ May 11 2014 11:36am)
ha le lennék bénulva bevállalnám :XD


lol mi értelme lenne ennyi pénznek, ha béna vagy :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2014 04:39am
Blank
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 04:39am
én azt csinálnám h kiszámolnám mennyi másodperc az 8 ora az 28800
és fejben elszámolnék addig :XD

és ráadásul előbb véget is érne a meló mert kiejteni (fejben is) hogy tízezerháromszázkilencvennyolc több mint 1 mp vagy/és nempláne ha bele is keveredik az agyi nyelved :XD!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 04:41am
Quote (TuskesVanek @ May 11 2014 10:38am)
lol mi értelme lenne ennyi pénznek, ha béna vagy :D


hogyhogy mi értelme
attól még a pizzafutár hozza a pizzát, kólát
tudod rendelni a wowot mindent deluxe edition
bestest szuperszámítógép, inverteres first class klíma, kúrvák, amit akarsz
fasznak kell láb...... simán levágatnám, ha adnának érte 100 milliót
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 11 2014 04:43am
Quote (Senee @ 11 May 2014 12:41)
hogyhogy mi értelme
attól még a pizzafutár hozza a pizzát, kólát
tudod rendelni a wowot mindent deluxe edition
bestest szuperszámítógép, inverteres first class klíma, kúrvák, amit akarsz
fasznak kell láb...... simán levágatnám, ha adnának érte 100 milliót


az ilyen postok miatt jarok meg ide :DDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll