d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keziras Topic > Nem Csak Fogyatekosoknak
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2014 03:15pm
Quote (Nerz8 @ May 10 2014 09:13pm)
http://i.imgur.com/tHHyLXo.jpg


így írok én is kb, csak kicsit csúnyábban
holnap postolok képet, csak most nincs kedvem felkapcsolni a lámpát
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 10 2014 03:16pm
Quote (xGurke @ 10 May 2014 23:15)
így írok én is kb, csak kicsit csúnyábban
holnap postolok képet, csak most nincs kedvem felkapcsolni a lámpát


lol
hát én is igy irok, csak sokkal csunyábban
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2014 03:17pm
Quote (sylke @ May 10 2014 09:16pm)
lol
hát én is igy irok, csak sokkal csunyábban


kanállal?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 10 2014 03:23pm


egyébként az, amit hollo mond
olyan rég írtam, most is odafigyelés nélkül csuklóból egybeírtam a j-t meg az l-et a postoljatok szóban, majd utána leírtam mégegyszer, hogy j mondom okj

This post was edited by tevetava on May 10 2014 03:24pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 10 2014 03:24pm

ha gyorsabban írok kicsit randább, de amúgy szerintem olvasható

This post was edited by Ghostmasterq on May 10 2014 03:25pm
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 10 2014 03:26pm

azthittem kisebb lesz...

This post was edited by Xundu on May 10 2014 03:27pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 10 2014 03:27pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 10 2014 03:29pm
ilyenkor jövök rá hogy mennyivel lustább vagyok mint sokan mások
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 10 2014 03:30pm


lusta vagyok kivágni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 10 2014 03:31pm

azert nem minden orai jegyzetem ennyire szep, de az irasom akkor is szep es olvashato marad, ha sietnem kell



Belem mernok jo apam belemnevelte, hogy csunyan irni hihetetlen nagy igenytelenseg, aki csunyan ir, az a szememben legalabb olyan igenytelen mint tevetava aki nem furdik

De azert jo lett volna forro pluszpontokat kapni, remelem a bizottsag haveri alapon megiteli nekem, elvegre Magyarorszagon vagyunk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123411Next
Add Reply New Topic New Poll