
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Smat @ 8 May 2014 00:23)
a122 dno, nem igazán ismerem, normális arc
ace07 nem igazán ismerem őt sem, postok alapján átlagos user
anamy néha a halál faszára kívánom máskor meg tök semleges
anarkin amikor így speakel akkor egy-két testrészét megfognám és szorítanám ameddig el nem lilul de amúgy normális ő is
angrybug mostanában kicsit inaktív de én nagyon bírom
anyd mostanában ilyen békehippipeace stílusban tolja, ő is normális
arcsten dno, nem ismerem
bajcli elmegy, nem tartozik a kedvenceim közé
bazdmegmarnemtudom átlagos user számomra
bazur hál istennek már nem postol sokat, maradjon is így mert nem kedvelem
beni kár hogy már nem jár fel pedig talán az egyik legértelmesebb subos volt
championmath amikor arcozott/arcoztak akkor nem bírtam őket de amúgy normális mind a két Messer gyerek
cowding Fű, csajok, pia, motor, Patrikot mindenki szereti
cpt ghost Meh, eléggé semleges jelen pillanatban, volt már jobb véleményem róla
dejv a drog nem rossz szerinte, valami hippi lehet biztos, good guy
dihep herpderpdiherp, semleges, átlagos user
ecneb néha nem értem ezt az embert, valamikor mintha más dimenzióban lenne és elfelejtené hogy utál engem, vagy csak egyszerűen nem is utál csak néha rájön az 5 perc
edem semleges, átlagos user
elcapitano amikor itt van akkor nem igazán kéne, de amikor meg nincs akkor jó lenne, good guy
eoghan semleges, átlagos user
fahrii nem tudom hova tenni, néha olyan hajmeresztő dolgokat ír hogy nem tudom eldönteni hogy troll vagy srs
farki rég nem láttuk már, átlagos user számomra
fej bevallotta hogy ő csak azért baszogat mert neki ez jól esik, szóval nem hiszem hogy konkrétan engem utál, egyszerűen csak ez a heppje, hogy valakit basztathasson
fless good guy
floodban pocak vagy mi a faszom, nem sokat postol mostanában, de azért good guy
flutter fej2
fry semleges
fuxy nem csipázom
genthor semleges
ghostmasterq kicsit szégyenlem magam hogy amikor itt volt nem tudtam vele találkozni, de majd legközelebb, normális user
greenday ne
hedgehogsword átlagos user, good guy
imdeth meh, semleges
inakwo kicsit fura, egyszer ilyen, egyszer olyan
janou fasztestű egyetista, átlagos
jarabek zsidó, de mostanában egész normális, good guy címke
joey átlagos
josheide mostanában nem igazán tartozik a kedvenceim közé, részben a lol topic miatt
karan manga meg rajzoltpina, átlagos
kem semleges
klontar kolompár vinetu, retarded vagy mi lett, nem sűrűn látni, de szerintem good guy
kriza long time no see
lacketto good guy, 10/10
lestat yep, good guy
magichammer semleges
mesh good guy mesh, amikor ricit elgyepálta a nyaralóban az top kek volt
mythos semleges
namechange tt, szóval semleges
nerz nerc, good guy, quality cuccokat nyomat szóval 10/10
peterqwer a másik Messer srác, ugyan az mint a másik
ptdk meh, semleges
rapiddani mostanában normális de volt egy idő amikor ki nem állhattam
rawen semleges
ringi semleges
rrc nem csipázom atm
sajage átlagos user számomra, nem ismerem annyira
senee na ő 10/10, széna kb top 3 nálam, nagyon bírom még úgy is hogy a postjai nagy része trollkodás
smat tolvajhitelfocilol
snoopdogg dno mi lett vele, állítólag lindappp néven tevékenykedik és drogot árul
summertimeclothes semleges
supernova semleges, -1 ribanc
sylke füstike, átlagos
szabika a 3 éves egyetemi szakot csak elvégzi a következő 5 évben remélhetőleg, good guy
tacsi semleges
tassassin hál istennek nincs már itt
taszilo tt, csajok meg tt
tevetava nem igazán szeretem, nagyon tryhardol szegény de nem jön neki össze amit akar
vismajor szereti a fákat, átlagos user számomra
xgurke fej3 kb
xrd semleges
rezs volt egy idő amikor nagyon nem szerettem, most semleges
rici elmehetne már a faszba
sondor semleges
tl;dr nyomorék vagy