d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev123414Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2014 04:23pm
a122 dno, nem igazán ismerem, normális arc
ace07 nem igazán ismerem őt sem, postok alapján átlagos user
anamy néha a halál faszára kívánom máskor meg tök semleges
anarkin amikor így speakel akkor egy-két testrészét megfognám és szorítanám ameddig el nem lilul de amúgy normális ő is
angrybug mostanában kicsit inaktív de én nagyon bírom
anyd mostanában ilyen békehippipeace stílusban tolja, ő is normális
arcsten dno, nem ismerem
bajcli elmegy, nem tartozik a kedvenceim közé
bazdmegmarnemtudom átlagos user számomra
bazur hál istennek már nem postol sokat, maradjon is így mert nem kedvelem
beni kár hogy már nem jár fel pedig talán az egyik legértelmesebb subos volt
championmath amikor arcozott/arcoztak akkor nem bírtam őket de amúgy normális mind a két Messer gyerek
cowding Fű, csajok, pia, motor, Patrikot mindenki szereti
cpt ghost Meh, eléggé semleges jelen pillanatban, volt már jobb véleményem róla
dejv a drog nem rossz szerinte, valami hippi lehet biztos, good guy
dihep herpderpdiherp, semleges, átlagos user
ecneb néha nem értem ezt az embert, valamikor mintha más dimenzióban lenne és elfelejtené hogy utál engem, vagy csak egyszerűen nem is utál csak néha rájön az 5 perc
edem semleges, átlagos user
elcapitano amikor itt van akkor nem igazán kéne, de amikor meg nincs akkor jó lenne, good guy
eoghan semleges, átlagos user
fahrii nem tudom hova tenni, néha olyan hajmeresztő dolgokat ír hogy nem tudom eldönteni hogy troll vagy srs
farki rég nem láttuk már, átlagos user számomra
fej bevallotta hogy ő csak azért baszogat mert neki ez jól esik, szóval nem hiszem hogy konkrétan engem utál, egyszerűen csak ez a heppje, hogy valakit basztathasson
fless good guy
floodban pocak vagy mi a faszom, nem sokat postol mostanában, de azért good guy
flutter fej2
fry semleges
fuxy nem csipázom
genthor semleges
ghostmasterq kicsit szégyenlem magam hogy amikor itt volt nem tudtam vele találkozni, de majd legközelebb, normális user
greenday ne
hedgehogsword átlagos user, good guy
imdeth meh, semleges
inakwo kicsit fura, egyszer ilyen, egyszer olyan
janou fasztestű egyetista, átlagos
jarabek zsidó, de mostanában egész normális, good guy címke
joey átlagos
josheide mostanában nem igazán tartozik a kedvenceim közé, részben a lol topic miatt
karan manga meg rajzoltpina, átlagos
kem semleges
klontar kolompár vinetu, retarded vagy mi lett, nem sűrűn látni, de szerintem good guy
kriza long time no see
lacketto good guy, 10/10
lestat yep, good guy
magichammer semleges
mesh good guy mesh, amikor ricit elgyepálta a nyaralóban az top kek volt
mythos semleges
namechange tt, szóval semleges
nerz nerc, good guy, quality cuccokat nyomat szóval 10/10
peterqwer a másik Messer srác, ugyan az mint a másik
ptdk meh, semleges
rapiddani mostanában normális de volt egy idő amikor ki nem állhattam
rawen semleges
ringi semleges
rrc nem csipázom atm
sajage átlagos user számomra, nem ismerem annyira
senee na ő 10/10, széna kb top 3 nálam, nagyon bírom még úgy is hogy a postjai nagy része trollkodás
smat tolvajhitelfocilol
snoopdogg dno mi lett vele, állítólag lindappp néven tevékenykedik és drogot árul
summertimeclothes semleges
supernova semleges, -1 ribanc
sylke füstike, átlagos
szabika a 3 éves egyetemi szakot csak elvégzi a következő 5 évben remélhetőleg, good guy
tacsi semleges
tassassin hál istennek nincs már itt
taszilo tt, csajok meg tt
tevetava nem igazán szeretem, nagyon tryhardol szegény de nem jön neki össze amit akar
vismajor szereti a fákat, átlagos user számomra
xgurke fej3 kb
xrd semleges
rezs volt egy idő amikor nagyon nem szerettem, most semleges
rici elmehetne már a faszba
sondor semleges
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 04:24pm
Quote (Smat @ May 7 2014 11:23pm)
a122 dno, nem igazán ismerem, normális arc
ace07 nem igazán ismerem őt sem, postok alapján átlagos user
anamy néha a halál faszára kívánom máskor meg tök semleges
anarkin amikor így speakel akkor egy-két testrészét megfognám és szorítanám ameddig el nem lilul de amúgy normális ő is
angrybug mostanában kicsit inaktív de én nagyon bírom
anyd mostanában ilyen békehippipeace stílusban tolja, ő is normális
arcsten dno, nem ismerem
bajcli elmegy, nem tartozik a kedvenceim közé
bazdmegmarnemtudom átlagos user számomra
bazur hál istennek már nem postol sokat, maradjon is így mert nem kedvelem
beni kár hogy már nem jár fel pedig talán az egyik legértelmesebb subos volt
championmath amikor arcozott/arcoztak akkor nem bírtam őket de amúgy normális mind a két Messer gyerek
cowding Fű, csajok, pia, motor, Patrikot mindenki szereti
cpt ghost Meh, eléggé semleges jelen pillanatban, volt már jobb véleményem róla
dejv a drog nem rossz szerinte, valami hippi lehet biztos, good guy
dihep herpderpdiherp, semleges, átlagos user
ecneb néha nem értem ezt az embert, valamikor mintha más dimenzióban lenne és elfelejtené hogy utál engem, vagy csak egyszerűen nem is utál csak néha rájön az 5 perc
edem semleges, átlagos user
elcapitano amikor itt van akkor nem igazán kéne, de amikor meg nincs akkor jó lenne, good guy
eoghan semleges, átlagos user
fahrii nem tudom hova tenni, néha olyan hajmeresztő dolgokat ír hogy nem tudom eldönteni hogy troll vagy srs
farki rég nem láttuk már, átlagos user számomra
fej bevallotta hogy ő csak azért baszogat mert neki ez jól esik, szóval nem hiszem hogy konkrétan engem utál, egyszerűen csak ez a heppje, hogy valakit basztathasson
fless good guy
floodban pocak vagy mi a faszom, nem sokat postol mostanában, de azért good guy
flutter fej2
fry semleges
fuxy nem csipázom
genthor semleges
ghostmasterq kicsit szégyenlem magam hogy amikor itt volt nem tudtam vele találkozni, de majd legközelebb, normális user
greenday ne
hedgehogsword átlagos user, good guy
imdeth meh, semleges
inakwo kicsit fura, egyszer ilyen, egyszer olyan
janou fasztestű egyetista, átlagos
jarabek zsidó, de mostanában egész normális, good guy címke
joey átlagos
josheide mostanában nem igazán tartozik a kedvenceim közé, részben a lol topic miatt
karan manga meg rajzoltpina, átlagos
kem semleges
klontar kolompár vinetu, retarded vagy mi lett, nem sűrűn látni, de szerintem good guy
kriza long time no see
lacketto good guy, 10/10
lestat yep, good guy
magichammer semleges
mesh good guy mesh, amikor ricit elgyepálta a nyaralóban az top kek volt
mythos semleges
namechange tt, szóval semleges
nerz nerc, good guy, quality cuccokat nyomat szóval 10/10
peterqwer a másik Messer srác, ugyan az mint a másik
ptdk meh, semleges
rapiddani mostanában normális de volt egy idő amikor ki nem állhattam
rawen semleges
ringi semleges
rrc nem csipázom atm
sajage átlagos user számomra, nem ismerem annyira
senee na ő 10/10, széna kb top 3 nálam, nagyon bírom még úgy is hogy a postjai nagy része trollkodás
smat tolvajhitelfocilol
snoopdogg dno mi lett vele, állítólag lindappp néven tevékenykedik és drogot árul
summertimeclothes semleges
supernova semleges, -1 ribanc
sylke füstike, átlagos
szabika a 3 éves egyetemi szakot csak elvégzi a következő 5 évben remélhetőleg, good guy
tacsi semleges
tassassin hál istennek nincs már itt
taszilo tt, csajok meg tt
tevetava nem igazán szeretem, nagyon tryhardol szegény de nem jön neki össze amit akar
vismajor szereti a fákat, átlagos user számomra
xgurke fej3 kb
xrd semleges
rezs volt egy idő amikor nagyon nem szerettem, most semleges
rici elmehetne már a faszba
sondor semleges


tryhards
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 04:24pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Smat @ 8 May 2014 00:23)
a122 dno, nem igazán ismerem, normális arc
ace07 nem igazán ismerem őt sem, postok alapján átlagos user
anamy néha a halál faszára kívánom máskor meg tök semleges
anarkin amikor így speakel akkor egy-két testrészét megfognám és szorítanám ameddig el nem lilul de amúgy normális ő is
angrybug mostanában kicsit inaktív de én nagyon bírom
anyd mostanában ilyen békehippipeace stílusban tolja, ő is normális
arcsten dno, nem ismerem
bajcli elmegy, nem tartozik a kedvenceim közé
bazdmegmarnemtudom átlagos user számomra
bazur hál istennek már nem postol sokat, maradjon is így mert nem kedvelem
beni kár hogy már nem jár fel pedig talán az egyik legértelmesebb subos volt
championmath amikor arcozott/arcoztak akkor nem bírtam őket de amúgy normális mind a két Messer gyerek
cowding Fű, csajok, pia, motor, Patrikot mindenki szereti
cpt ghost Meh, eléggé semleges jelen pillanatban, volt már jobb véleményem róla
dejv a drog nem rossz szerinte, valami hippi lehet biztos, good guy
dihep herpderpdiherp, semleges, átlagos user
ecneb néha nem értem ezt az embert, valamikor mintha más dimenzióban lenne és elfelejtené hogy utál engem, vagy csak egyszerűen nem is utál csak néha rájön az 5 perc
edem semleges, átlagos user
elcapitano amikor itt van akkor nem igazán kéne, de amikor meg nincs akkor jó lenne, good guy
eoghan semleges, átlagos user
fahrii nem tudom hova tenni, néha olyan hajmeresztő dolgokat ír hogy nem tudom eldönteni hogy troll vagy srs
farki rég nem láttuk már, átlagos user számomra
fej bevallotta hogy ő csak azért baszogat mert neki ez jól esik, szóval nem hiszem hogy konkrétan engem utál, egyszerűen csak ez a heppje, hogy valakit basztathasson
fless good guy
floodban pocak vagy mi a faszom, nem sokat postol mostanában, de azért good guy
flutter fej2
fry semleges
fuxy nem csipázom
genthor semleges
ghostmasterq kicsit szégyenlem magam hogy amikor itt volt nem tudtam vele találkozni, de majd legközelebb, normális user
greenday ne
hedgehogsword átlagos user, good guy
imdeth meh, semleges
inakwo kicsit fura, egyszer ilyen, egyszer olyan
janou fasztestű egyetista, átlagos
jarabek zsidó, de mostanában egész normális, good guy címke
joey átlagos
josheide mostanában nem igazán tartozik a kedvenceim közé, részben a lol topic miatt
karan manga meg rajzoltpina, átlagos
kem semleges
klontar kolompár vinetu, retarded vagy mi lett, nem sűrűn látni, de szerintem good guy
kriza long time no see
lacketto good guy, 10/10
lestat yep, good guy
magichammer semleges
mesh good guy mesh, amikor ricit elgyepálta a nyaralóban az top kek volt
mythos semleges
namechange tt, szóval semleges
nerz nerc, good guy, quality cuccokat nyomat szóval 10/10
peterqwer a másik Messer srác, ugyan az mint a másik
ptdk meh, semleges
rapiddani mostanában normális de volt egy idő amikor ki nem állhattam
rawen semleges
ringi semleges
rrc nem csipázom atm
sajage átlagos user számomra, nem ismerem annyira
senee na ő 10/10, széna kb top 3 nálam, nagyon bírom még úgy is hogy a postjai nagy része trollkodás
smat tolvajhitelfocilol
snoopdogg dno mi lett vele, állítólag lindappp néven tevékenykedik és drogot árul
summertimeclothes semleges
supernova semleges, -1 ribanc
sylke füstike, átlagos
szabika a 3 éves egyetemi szakot csak elvégzi a következő 5 évben remélhetőleg, good guy
tacsi semleges
tassassin hál istennek nincs már itt
taszilo tt, csajok meg tt
tevetava nem igazán szeretem, nagyon tryhardol szegény de nem jön neki össze amit akar
vismajor szereti a fákat, átlagos user számomra
xgurke fej3 kb
xrd semleges
rezs volt egy idő amikor nagyon nem szerettem, most semleges
rici elmehetne már a faszba
sondor semleges


tl;dr nyomorék vagy
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 7 2014 04:25pm
Quote (RRC @ May 8 2014 12:24am)
tl;dr nyomorék vagy


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 04:26pm
Quote (Smat @ May 7 2014 10:05pm)
Itt az alap:
a122
ace07
anamy japán lány
anarkin elte prog angol magyar
angrybug szakács rák pipa
anyd hatalmas pénisz
arcsten
bajcli pajeszos bölcsész
bazdmegmarnemtudom
bazur gyúrós corvinus, viccesen nevet betépve
beni afk emperor
championmath
cowding dorokos 12éves <3
cpt ghost sc2 zerg rush
dejv barcikai drokos dealer drok drok drok
dihep
ecneb
edem
elcapitano bölcsész hipster
eoghan
fahrii impotens gyúrós
farki
fej jófej
fless pókerkirály
floodban
flutter
fry
fuxy
genthor tt soon jó topicok
ghostmasterq
greenday nyomorék
hedgehogsword budakeszi sün
imdeth
inakwo foci tipmix
janou afk
jarabek pénzes zsidó gépész
joey mad kalaúz
josheide arab tomi politikus abudabi
karan
kem cisco
klontar tt
kriza
lacketto cp, granndy p0rn
lestat $$$$ úszómester
magichammer
mesh nem segít
mythos
namechange photoshop
nerz shitposting shuffle
peterqwer
ptdk
rapiddani
rawen pince virgin rajzoltpina
ringi
rrc 40 kiló kondi
sajage
senee fogyatékos
smat foci hitel anglia
snoopdogg
summertimeclothes
supernova
sylke ci-
szabika
tacsi
tassassin nyomorék
taszilo w
tevetava idióta tavi teve
vismajor rántotta autószerelő bölcsész színes négyszög
xgurke a király
xrd
rezs méteres farkú cigánybáró
rici nyomorék
sondor menő vagyok deszkázok

Ha gondoljátok akkor egészítsétek ki + emberekkel de kérlek az aljára írjátok hogy jól kivehető legyen, ezáltal mások is tudják őket értékelni, jellemezni saját belátásuk szerint.


ffffffffffffffffffff
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 7 2014 04:29pm
Quote (xGurke @ May 7 2014 11:26pm)
ffffffffffffffffffff


Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 7 2014 04:33pm
erre terjunk vissza a kovetkezo valasztasok idejen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 04:35pm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 04:35pm
Quote (Saenchai @ 7 May 2014 23:25)
http://i.lvme.me/743pv7l.jpg


miert nevetek ezen a szaron ennyire

This post was edited by Fej on May 7 2014 04:36pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 04:40pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123414Next
Closed New Topic New Poll