Quote (Smat @ May 7 2014 08:15pm)
Ez most amúgy kinek a multija? Csokygeci?
Nem multi... kb 3 év után újra elszerettem volna kezdeni játszani, de sehol senki ingame.
Soha nem volt jspm mert nem akartam... de most gondoltam reggelek mert hátha találok itt normális embereket.
És erre 1 sorfalnyi hülyébe ütköztem... Akinek nem inge ne vegye magára