d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Okostelefon/valami Kerdes > Konyvolvasas + Terkep
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 7 2014 09:26am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 09:29am
asszem az autocad lesz a megoldás
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 7 2014 12:03pm
tabletek eleg sokaig birjak, ha bevagod oket airplane modba es leveszed a fenyerot.
ipad peldaul 3-4 napig elvan egysiku felhasznalas mellett. toknak meg kell ra egy ilyen: http://g-form.com/our-products/tech-gear/ ezzel akar mozgo repulobol is kidobhatod egy erdotuz kozepere, megvedi
de az a cat phone is masszivnak tunik.
samsungnak van meg egy okostelefonszerusege, xcover 2 neve, azt eleg kemenyen viszik, de nem tudom hogy meddig birja az akku. biztos nem sokat, de egy kulso akku telep kb ~7ezer forint kb.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 12:30am
hat ez eddig nem tul biztato de koszonom

egy Balint nevu nevtelen lovag kuldte facebookon:

http://www.meetearl.com/#features

ami eleg jol nez ki, de az aksija ennek sem birja tul sokaig. mondjuk amennyi felesleges szar van benne nem is csodalom, mi a fasznak magnetometer egy ilyenbe?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 8 2014 12:32am
Facekonyv, internet, selfiekamera, madaragyus jatek etc levan szarva, telefonalni se akarok vele.


akkor bizony neked tabletre van szükséged nem telefonra, márcsak az akkumlátor miatt is


én személyesen a nexus 7et ajánlom, vagy legalább bármilyen 7 colos tabletet, szerintem ez az ideális méret

This post was edited by anyd on May 8 2014 12:33am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 8 2014 04:00am
Quote (Saenchai @ 8 May 2014 10:20)


hany honapig kell lemondani a pizzarol es a kolarol hogy ilyen laptopja legyen vkinek ?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 8 2014 04:03am
Quote (josheide @ 8 May 2014 12:00)
hany honapig kell lemondani a pizzarol es a kolarol hogy ilyen laptopja legyen vkinek ?


egyszer lesz pénzem tuti veszek egyet, már csak heccből
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 04:14am
Quote (josheide @ May 8 2014 11:00am)
hany honapig kell lemondani a pizzarol es a kolarol hogy ilyen laptopja legyen vkinek ?


szerintem en egy eve siman nem fogyasztottam egyiket se, hol lehet jelentkezni

Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 04:19am
Quote (Saenchai @ 8 May 2014 11:20)


egyszernyerjek a lottón.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll