d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vonalkövető Program Egérre
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 7 2014 05:37am
most olvasom, hogy az autocad egész jó cucc lenne erre, valaki hallott már róla?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2014 05:38am
Nem tudom, írta e már valaki, de én adnék egy próbát az autocadnek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2014 05:38am
Quote (Ghostmasterq @ 7 May 2014 13:37)
most olvasom, hogy az autocad egész jó cucc lenne erre, valaki hallott már róla?


én csak az autocadrol hallottam sry
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 7 2014 05:38am
kinek az autókája? :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 7 2014 05:38am
áháá, szóval ez a humor magasfoka
mindig tanul valami újat az ember
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 7 2014 05:39am
Quote (Ghostmasterq @ 7 May 2014 12:32)
http://i59.tinypic.com/f4nsx2.jpg

itt van egy példa a beadandóra
úgy nézem ha autocaddel tolnám akkor ugyan ott járnék, mintha ARCgis-be csinálnám (a program amibe digitalizálni kell)
arra gondoltam, hogy hátva van egy ilyen maszek 1 megás progija valakinek amivel könnyen végig tudnám húzni a vonalokon


végülis megírhatom,

kell egy megbeszélés ahol feltárod a pontos felhasználói igényeket,
ezután majd adok egy ajánlatot amit ha elfogadsz akkor kitöltünk egy szándéknyilatkozat, majd szerződést,
és 3 nap múlva át is veheted ha megvan a teljesítési
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2014 05:40am
Quote (Anarkin @ 7 May 2014 13:39)
végülis megírhatom,

kell egy megbeszélés ahol feltárod a pontos felhasználói igényeket,
ezután majd adok egy ajánlatot amit ha elfogadsz akkor kitöltünk egy szándéknyilatkozat, majd szerződést,
és 3 nap múlva át is veheted ha megvan a teljesítési


vigyázz, csak a májadat akarja eladni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 7 2014 05:40am
Quote (Anarkin @ 7 May 2014 12:39)
végülis megírhatom,

kell egy megbeszélés ahol feltárod a pontos felhasználói igényeket,
ezután majd adok egy ajánlatot amit ha elfogadsz akkor kitöltünk egy szándéknyilatkozat, majd szerződést,
és 3 nap múlva át is veheted ha megvan a teljesítési


csoro egyeteista vagyok, mit varsz tolem :s
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 05:40am
ez az autocad egész jó, nem?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 7 2014 05:40am
Quote (Anarkin @ May 7 2014 11:39am)
végülis megírhatom,

kell egy megbeszélés ahol feltárod a pontos felhasználói igényeket,
ezután majd adok egy ajánlatot amit ha elfogadsz akkor kitöltünk egy szándéknyilatkozat, majd szerződést,
és 3 nap múlva át is veheted ha megvan a teljesítési


figy most levok égve teso
de most kene a proki mert be kell adni (erted ezert bedadano:XD)
figy tesi most megcsinalod aztan amit kphez jutok kicsongetem tesa
okszi
pls non fontos lenne
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll