d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Lett Az érettségid?
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 6 2014 04:50am
Quote (xGurke @ 6 May 2014 12:47)
Magyar :  ~70%
Matek :  80%
Töri : ~70%
Angol (vagy egyéb idegen nyelv) : ~70%
Választott tárgy : Infó : ~45%
Van e nyelvvizsgád, ha igen milyen szintű és hány % : Közép, 75-85% körül asszem


azert tud mindenki palyat valasztani ertelmesen
nekem is a legfosabb az info volt, es gazdinfora mentem, szerencsere mar nem ott vagyok, de te eleg jol kitartasz ik-n
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 6 2014 04:51am
elég low, sok volt a doto akkoriban
3
3
3
4
5
van
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
May 6 2014 04:51am
Magyar: közép 90%
Matek: közép 94%
Töri: közép 61%
Angol: közép 98%
Választott: info közép 98%

Nyelvvizsga: angol középfokú 95%
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 6 2014 04:53am
magyar tbd
matek tbd
emelt töri tbd
angol közép 94%
elméleti közgazdaságtan tbd
felsőfokú nyelvvizsga javítás alatt
lelel
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 6 2014 04:54am
töri közép 86
magyar 46
matek 94
info 94
angol 95 + közép nyelvvizsga 86%
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 6 2014 04:55am
Quote (tevetava @ May 6 2014 10:50am)
azert tud mindenki palyat valasztani ertelmesen
nekem is a legfosabb az info volt, es gazdinfora mentem, szerencsere mar nem ott vagyok, de te eleg jol kitartasz ik-n


azért emeltem ki, hogy aki emlékszik a sztorimra az röhögjön
aki nem emlékszik:
megcsináltam az összes feladatot, mondom ez legrosszabb esetben is 95%
fel kell tölteni hálózatra
feltöltöm
kikapcsolom a gépet
tanár szól, hogy eltűntek a fájlaim
mondom mi
nem tudják visszaszerezni, mert elbaszódott a hálózat amikor felraktam és amúgy is egyből véglegesen törlődik minden a hálózatról, ha ott törlődik valami, nincs lomtár
van fél órád
gl
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 6 2014 04:57am
Quote (xGurke @ 6 May 2014 12:55)
azért emeltem ki, hogy aki emlékszik a sztorimra az röhögjön
aki nem emlékszik:
megcsináltam az összes feladatot, mondom ez legrosszabb esetben is 95%
fel kell tölteni hálózatra
feltöltöm
kikapcsolom a gépet
tanár szól, hogy eltűntek a fájlaim
mondom mi
nem tudják visszaszerezni, mert elbaszódott a hálózat amikor felraktam és amúgy is egyből véglegesen törlődik minden a hálózatról, ha ott törlődik valami, nincs lomtár
van fél órád
gl


gondolom utana eleggge jol erezted magad
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 6 2014 04:57am
Quote (tevetava @ May 6 2014 10:57am)
gondolom utana eleggge jol erezted magad


igen
kb 15 percet foglalkoztam vele, aztán aláírtam egy papírt, hogy szarok az egészbe és hazamegyek
akkor még úgy volt, hogy szegedre megyek bölcsésznek

This post was edited by xGurke on May 6 2014 04:58am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 6 2014 04:58am
Quote (xGurke @ 6 May 2014 11:55)
azért emeltem ki, hogy aki emlékszik a sztorimra az röhögjön
aki nem emlékszik:
megcsináltam az összes feladatot, mondom ez legrosszabb esetben is 95%
fel kell tölteni hálózatra
feltöltöm
kikapcsolom a gépet
tanár szól, hogy eltűntek a fájlaim
mondom mi
nem tudják visszaszerezni, mert elbaszódott a hálózat amikor felraktam és amúgy is egyből véglegesen törlődik minden a hálózatról, ha ott törlődik valami, nincs lomtár
van fél órád
gl


heh nekem majdnem ugyanez volt info oktv-n, randomra restartolt csomoszor a gépem + megsérült a mentett file is, azutan fogtam magam felkeltem és mentem haza
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 6 2014 04:58am
Quote (xGurke @ 6 May 2014 11:57)
igen
kb 15 percet foglalkoztam vele, aztán aláírtam egy papírt, hogy szarok az egészbe és hazamegyek
akkor még úgy volt, hogy szegedre megyek bölcsésznek


En felgyujtottam volna az infotermet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll