Quote (tevetava @ May 6 2014 10:50am)
azert tud mindenki palyat valasztani ertelmesen
nekem is a legfosabb az info volt, es gazdinfora mentem, szerencsere mar nem ott vagyok, de te eleg jol kitartasz ik-n
azért emeltem ki, hogy aki emlékszik a sztorimra az röhögjön
aki nem emlékszik:
megcsináltam az összes feladatot, mondom ez legrosszabb esetben is 95%
fel kell tölteni hálózatra
feltöltöm
kikapcsolom a gépet
tanár szól, hogy eltűntek a fájlaim
mondom mi
nem tudják visszaszerezni, mert elbaszódott a hálózat amikor felraktam és amúgy is egyből véglegesen törlődik minden a hálózatról, ha ott törlődik valami, nincs lomtár
van fél órád
gl