d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adóbevallás > Neten
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 3 2014 12:19pm
Ki nem?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 3 2014 12:19pm
Quote (Karan2_Returned @ 3 May 2014 20:19)
Ki nem?


én
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 3 2014 12:26pm
Quote (Rawen @ 3 May 2014 20:03)
csak ha nem lopott


mér nevettem ezen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 3 2014 12:27pm
Quote (tevetava @ 3 May 2014 20:26)
mér nevettem ezen


agyrák
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 4 2014 03:12am
én nem adózok senkinek, ők adóznak nekem

This post was edited by Lacii on May 4 2014 03:14am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 4 2014 03:13am
Quote (Lacii @ May 4 2014 09:12am)
én nem adózok senkinek, ők adóznak nekem


same here

anya és apa
szeretetel+figyelemel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2014 03:14am
Quote (Senee @ 4 May 2014 11:13)
same here

anya és apa
szeretetel+figyelemel


apad olcso kolat vett
en a helyedben atvagnam a torkat
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 4 2014 03:14am
rofl xD
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 4 2014 03:15am
Quote (Senee @ May 4 2014 10:13am)
same here

anya és apa
szeretetel+figyelemel


én az ucán élek len ot nincs adózás
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 4 2014 03:21am
Quote (GoreKnight9 @ May 4 2014 09:14am)
apad olcso kolat vett
en a helyedben atvagnam a torkat


hja
multkor vett ananászt
mondom wtf
mi ez a luxus

megnézem, kiderült lidls ananász, le volt olcsítva, akciós volt, megnézem jobban, igy a kis recéi közt penészes volt
lol
nem akkor ennék ilyeneket mikor kívánom, hanem mikor akciós, akkor is gyorsan mert közel van a romláshoz, vagy már az is


hát hogy a faszba lehet így leélni egy életet


meg a kenyeret se dobja ki dik (mi a faszért?!?!?! mer istentöl van vagy mi a kurvaisten .. én 3 naospan már meg nem eszem... 1 naposan még ok, 2 naposan duzzogva, 3 naposan leviszem a kuka tetejére a hajléktalanoknak)
meg hát abbol is az olcso lidls szart veszi, ami iyeln csomagolt és mikor kinyitod ilyen furcsa szaga van és hétfön megveszi rá van irva szerdáig jo.. hát eszik belole a faszom amugy is, ott van még vasárnap is (inkább veszek magamnak zsemlét) .. vasárnap nézem, penészes... ok.. kicsivel később megyek ki erre fater ott eszi a szalámit + késsel levágta a penészes részt (kidobta... OMG MICSODA PAZARLÁS) a többi részét meg megette


srsly mit ér így az élet, hogy egész életében dolgozott keményen azt ennyit ért el, hogy közel a hatvanhoz még mindig kucorgatnia meg takarékoskodnia kell
ill faszt igazából nem kéne.... nem tudom mi a fasznak csinálja ezt, úgysem lesz unokája akire költhetné
én ilyen szar világra nem szülök gyereket
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll