Quote (cowding @ 29 Apr 2014 20:11)
quake koppintás
de azért gz ahoz hogy megcsináltátok, ilyen szemmel nézve elég lyósh
ha steamen akarnád eladni 40 €-ért, ahoz szar
Ja nekem is ez jött le, ilyen áttextúrázott Quake 3.
De mondjuk manapság eladható 3D játékot hobbicsapat már nem nagyon fejleszt.