d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Amerikai História Iksz
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 22 2014 12:42am
Quote (Flutter @ 22 Apr 2014 00:19)
mi a baszast olvasok?
anelkul a jelenet nelkul kb ertelme sincs a filmnek


lehet hogy csak konkrétan azt vágták ki a filmből, ahogy rátapos a fejére, mert túl durvának találták. de azért én úgy emlékszem azt elég nehezen lehetett volna kivágni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2014 12:53am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Apr 22 2014 06:42am)
lehet hogy csak konkrétan azt vágták ki a filmből, ahogy rátapos a fejére, mert túl durvának találták. de azért én úgy emlékszem azt elég nehezen lehetett volna kivágni.


mert? 1et már lelőtt előtte asszem, úgyhogy azért be tudják már vinni
inb4 nem
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 22 2014 01:18am
Quote (xGurke @ 22 Apr 2014 07:53)
mert? 1et már lelőtt előtte asszem, úgyhogy azért be tudják már vinni
inb4 nem


ja az nekem is beugrott, csak úgy emlékszem, hogy ahogy közelednek és megérkeznek a rendőrök, úgy csinálja mindezt, de lehet simán ki lehet vágni belőle.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 22 2014 03:07am
nincs mit
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 22 2014 04:31am
Nincs benne, varosi legenda, konkretan egy faszsag hogy van ilyen befejezes.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2014 05:23am
Google biztos tudja, én nem de azért nincs mit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll