d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Occo Pc Konfig
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 19 2014 10:11am
Quote (Smat @ 19 Apr 2014 17:56)
Ha ugy adodna en legalabb kimasznek a 8.-rol nem ugy mint te, szar lehet hogy havonta csak egyszer latsz napfenyt.


húzzál már innen
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 19 2014 10:12am
Quote (Smat @ Apr 19 2014 04:45pm)
Mar par honapja nyitottam topicot de nem volt keret ra rendesen szoval maradtam a regebbi configgal de most majusban viszont lesz ra eleg korpa hogy megvegyem szoval valaki aki benne van a temaban hogy mit erdemes 2014ben venni, az lojjon egyet a topicba.

Most ezem van-e:
AMD x2 5000+
Geforce 9500gt
4 giga ram
asus m2n

Ezt el tudnam passzolni most viszonylag jo aron szerintem, de lehet meghagynam netezesre meg ilyen fosokra.

A keret nem tul nagy, max 100k huf, de egy 60-80 koruli vegosszeg jobban nezne ki.
A monitoromat, billt, egeret, fulest nem akarom eladni, csak a gepet ha ugy adodik szoval azt ne szamitsatok bele, ty.

Kosz teso etc, aki a legjobb tanacsot adja az kap egy kekszgyarat.


van rá topik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 10:13am
Quote (RRC @ 19 Apr 2014 16:11)
húzzál már innen


Bejossz vergodni 2 sort, majd en huzzak ki a sajat topicombol.
Anyadeknak nem igazan jott ossze ez a neveles, nem csoda hogy bezartak egy panelba, ott legalabb nem tudsz kart tenni masokban.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 19 2014 10:13am
Quote (Vismajor @ Apr 19 2014 05:12pm)
van rá topik


De ha nyit topicot ra többen segitenek neki. :^)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 10:15am
Quote (Vismajor @ 19 Apr 2014 16:12)
van rá topik


Es tenyleg.
Azt hittem cp ota az info topic is megdoglott.
Ty.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 19 2014 10:17am
Quote (Smat @ 19 Apr 2014 18:15)
Es tenyleg.
Azt hittem cp ota az info topic is megdoglott.
Ty.


vak vagy vagy mi
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 19 2014 10:20am
Quote (Rawen @ 19 Apr 2014 16:17)
vak vagy vagy mi


Inkabb superaids
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 19 2014 10:36am
Quote (Karan2_Returned @ Apr 19 2014 06:13pm)
De ha nyit topicot ra többen segitenek neki. :^)


igen, mennyi segitokesz ember...
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 19 2014 10:57am
ujabb hitel?
nem lesz sok?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 19 2014 11:00am
Quote (Karan2_Returned @ 19 Apr 2014 17:06)
MacBook pro

e: abbol is csak a retina verzio


Ezt az en topicomba :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll