Quote (jarabekg @ Apr 14 2014 08:30pm)
gyanus hogy arctic onkeyson is ez lesz, de nincs mit tenni
de a strandrol volt ismerosom aki hazajott heti berlettel mert annyira kritikan aluli volt a szinvonal - mondjuk o egesz nyaron csak fesztivalkon dolgozott, szoval lehet, hogy tul magasak volta az elvarasai (volt sound sziget)
meg az altalam jaratott blogok is csak csupa rosszat irtak rola, de biztos eleg reszegen az is lehetett eleg jo ^^
a fesztivál olyan mint az emberek rajta meg az emberek akikkel elmész