d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fesztival Topg 2014
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 14 2014 01:30pm
ozora biztos, még sun lenne fasza
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 14 2014 01:31pm
Quote (jarabekg @ Apr 14 2014 08:30pm)
gyanus hogy arctic onkeyson is ez lesz, de nincs mit tenni

de a strandrol volt ismerosom aki hazajott heti berlettel mert annyira kritikan aluli volt a szinvonal - mondjuk o egesz nyaron csak fesztivalkon dolgozott, szoval lehet, hogy tul magasak volta az elvarasai (volt sound sziget)
meg az altalam jaratott blogok is csak csupa rosszat irtak rola, de biztos eleg reszegen az is lehetett eleg jo ^^


a fesztivál olyan mint az emberek rajta meg az emberek akikkel elmész
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 14 2014 01:40pm
Quote (anyd @ Apr 14 2014 08:31pm)
a fesztivál olyan mint az emberek rajta meg az emberek akikkel elmész


szar programmal szar szervezessel azert kapsz egy alaphangot, amit nem mondom, hogy nem feledtethet egy o tarsasag es eleg alkohol, de te sem tagadhatod azt, hogy abszolut nincs jelentossege
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2014 02:15pm
ott leszek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 14 2014 02:18pm
Igen

Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 14 2014 02:21pm
ha felesleges 20k ezer forinttal találom magam, akkor talán elmegyek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 14 2014 02:22pm
valami 1-2 napos holland fesztiválra akarok megint.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 14 2014 02:22pm
Quote (Nerz8 @ Apr 14 2014 10:22pm)
valami 1-2 napos holland fesztiválra akarok megint.


ott talalkozunk
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 14 2014 02:24pm
Quote (putincykavodka @ 14 Apr 2014 21:22)
ott talalkozunk


miert bantasz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2014 02:31pm
Quote (Nerz8 @ 14 Apr 2014 22:22)
valami 1-2 napos holland fesztiválra akarok megint.


tavaly hol voltál/mennyibe került otthontól otthonig, milyen buli volt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll