Quote (jarabekg @ 7 Apr 2014 21:46)
a tanárszopós storyról lemaradtam
valaki bepostolna?
Quote (xGurke @ 20 Mar 2014 19:14)
tfw robotika konzulensemnek elkértem a pendrájvját és ma írt, h kéne neki vissza
fél7kor jutott eszembe, biztos nincs már bent, de mondom mindegy, felviszem a doktoranduszi szobájába és lerakom az asztalára
kopogok, benyitok, hátsó sorba épp szopja az egyik iskola első csaj az egyik tárgy gyakorlatvezetőjét
mármint amikor beléptem a csaj pont állt fel, a srác meg húzta fel a sliccét
mondom csá
síri csönd
lerakom a pendrájvot
csá
Please correct the following errors:
You must enter a message.