d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Re > Bent Xgürke Topic
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Apr 7 2014 03:02pm
Quote (jarabekg @ 7 Apr 2014 21:46)
a tanárszopós storyról lemaradtam

valaki bepostolna?


Quote (xGurke @ 20 Mar 2014 19:14)
tfw robotika konzulensemnek elkértem a pendrájvját és ma írt, h kéne neki vissza
fél7kor jutott eszembe, biztos nincs már bent, de mondom mindegy, felviszem a doktoranduszi szobájába és lerakom az asztalára
kopogok, benyitok, hátsó sorba épp szopja az egyik iskola első csaj az egyik tárgy gyakorlatvezetőjét
mármint amikor beléptem a csaj pont állt fel, a srác meg húzta fel a sliccét
mondom csá
síri csönd
lerakom a pendrájvot
csá


Please correct the following errors:
You must enter a message.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 7 2014 03:14pm
Quote (HunIndex @ Apr 7 2014 11:02pm)
Please correct the following errors:
You must enter a message.


''
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 7 2014 03:19pm
Ez azért top kek story.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 7 2014 03:21pm
azért gürkesz arcát megnéztem volna :DDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2014 03:24pm
Quote (Smat @ Apr 7 2014 09:19pm)
Ez azért top kek story.


2 doktorandusz volt, csak a sokkban összekevertem valakivel
a csaj tényleg vmi op zseni akárkicsoda, a srác meg fizikát tanít

Quote (TrollBoss @ Apr 7 2014 09:21pm)
azért gürkesz arcát megnéztem volna :DDDDDDDDDDDDDDDd


hát néztem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 7 2014 03:34pm
Quote (xGurke @ Apr 7 2014 10:24pm)
2 doktorandusz volt, csak a sokkban összekevertem valakivel
a csaj tényleg vmi op zseni akárkicsoda, a srác meg fizikát tanít



hát néztem


pic
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 7 2014 04:59pm
Quote (xGurke @ Apr 7 2014 08:40pm)
kevés vagyok már ide sajnos :(
btw aranyerem mégsincs, csak ki van dörzsölve a lyukam


ez melyik egyetemen tortent? :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 7 2014 05:08pm
Quote (Eoghan @ 8 Apr 2014 00:59)
ez melyik egyetemen tortent? :D


bme
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2014 02:04am
Quote (xGurke @ 7 Apr 2014 22:24)
2 doktorandusz volt, csak a sokkban összekevertem valakivel
a csaj tényleg vmi op zseni akárkicsoda, a srác meg fizikát tanít



hát néztem


wtf, megyek tanársegédnek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 02:17am
kövi félévben robotikából leszek gyak segéd
beindítom a bizniszt

csináltatok pólót, hogy "szopnál a kettesért?"

This post was edited by xGurke on Apr 8 2014 02:17am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll