d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 4 2014 10:01am
persze, alap xD

bár nem vagyok rá büszke :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2014 10:03am
Quote (TuskesVanek @ Apr 4 2014 04:01pm)
persze, alap xD

bár nem vagyok rá büszke :D


Az avam hasznalataert reportolhatlak,
Ugyhogy szedd le
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 4 2014 10:06am
Quote (xGurke @ Apr 4 2014 05:03pm)
Az avam hasznalataert reportolhatlak,
Ugyhogy szedd le


nem tudom mirol beszélsz xD

nem ugyanaz az avank
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:10am
Quote (TuskesVanek @ 4 Apr 2014 17:06)
nem tudom mirol beszélsz xD

nem ugyanaz az avank


De o használta.... Szóval az öve.
Kussolj es szedd le.
Nem értem mi olyan kurva bonyolult ebben.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 4 2014 10:12am
Quote (Psyclon @ Apr 4 2014 05:10pm)
De o használta.... Szóval az öve.
Kussolj es szedd le.
Nem értem mi olyan kurva bonyolult ebben.


mit szólsz bele nyomi? :D ő használta az én avámat, úgyhogy jobb híján most használom az övét. illetve nem az övé, mivel nincs rajta a neve, szted mivel bizonyítja? xD

Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:18am
Quote (TuskesVanek @ 4 Apr 2014 17:12)
mit szólsz bele nyomi? :D ő használta az én avámat, úgyhogy jobb híján most használom az övét. illetve nem az övé, mivel nincs rajta a neve, szted mivel bizonyítja? xD


Hunsub-on található összes emberrel?
Nyomi? Vannak bajok nálad rendesen.

Sose értem az ilyen hulladékot mint te. Foggal körömmel ragaszkodsz egy olyan társasághoz ami kurvara ruhelli a pofád.
Es meg fel vagy háborodva, ha szólnak, hogy ugyan kussoljal mar.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2014 10:19am
vanek az új senee, inkább csak blockoljátok őt is
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 4 2014 10:20am
Quote (Psyclon @ Apr 4 2014 05:18pm)
Hunsub-on található összes emberrel?
Nyomi? Vannak bajok nálad rendesen.

Sose értem az ilyen hulladékot mint te. Foggal körömmel ragaszkodsz egy olyan társasághoz ami kurvara ruhelli a pofád.
Es meg fel vagy háborodva, ha szólnak, hogy ugyan kussoljal mar.


nem szóltam hozzád baromarc, lehet elhúzni xD

nem tehetek róla, hogy idegbeteg vagy.

menjél verj el még pár százezret csillagra, hátha megnyugszol :D

nem te vagy itt az atyaúristen, hogy megszabd nekem, hova mehetek és mit csinálhatok. ha nem tetszik, verd a fejed azt lehet. xDD
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:21am
Quote (TuskesVanek @ 4 Apr 2014 17:20)
nem szóltam hozzád baromarc, lehet elhúzni xD

nem tehetek róla, hogy idegbeteg vagy.

menjél verj el még pár százezret csillagra, hátha megnyugszol :D

nem te vagy itt az atyaúristen, hogy megszabd nekem, hova mehetek és mit csinálhatok. ha nem tetszik, verd a fejed azt lehet. xDD


Nem értem.
Komolyan nem értem.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 4 2014 10:23am
Quote (Psyclon @ Apr 4 2014 05:21pm)
Nem értem.
Komolyan nem értem.


mit nem értesz? fogyatékos vagy?

uborkafej lopta el az én avámat pár napja, úgyhogy most ezt használom. ő meg másikat használ azóta, innentől kezdve az ava free, ennyi.

idejössz a topicba vergődni, mikor én hozzád sem szóltam és én vagyok a kellemetlen.

normális vagy ember?

This post was edited by TuskesVanek on Apr 4 2014 10:24am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll