Quote (Psyclon @ Apr 4 2014 05:18pm)
Hunsub-on található összes emberrel?
Nyomi? Vannak bajok nálad rendesen.
Sose értem az ilyen hulladékot mint te. Foggal körömmel ragaszkodsz egy olyan társasághoz ami kurvara ruhelli a pofád.
Es meg fel vagy háborodva, ha szólnak, hogy ugyan kussoljal mar.
nem szóltam hozzád baromarc, lehet elhúzni xD
nem tehetek róla, hogy idegbeteg vagy.
menjél verj el még pár százezret csillagra, hátha megnyugszol

nem te vagy itt az atyaúristen, hogy megszabd nekem, hova mehetek és mit csinálhatok. ha nem tetszik, verd a fejed azt lehet. xDD