nekem nagyon bejött a windows phone, tudom ajánlani, de ez a 1520as akkora mint egy ház, nekem nem kéne, kis túlzással nem fér el a zsebemben
androidos telót már akkor se akarnék használni, ha ingyen lenne
az iphone-al meg egyedül az a bajom, hogy drága, de ha ingyen van, akkor szerintem ez a legjobb választás a listából. szerintem az 5s-t választanám:
https://www.apple.com/hu/iphone/compare/Quote (bbaallaaggee @ Apr 1 2014 08:24pm)
5s, nem is értem a kérdést. Gyűlölöm az apple cuccokat, mert általában 62szeresen túl vannak árazva és olyan buta a rajongótáboruk, hogy sírni van kedvem, de a termék maga az 10/10.
ez meg teljesen így van
This post was edited by kuzdithom on Apr 1 2014 03:23pm