d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Telót Kérjek?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 1 2014 02:12pm
Quote (Akizk @ 1 Apr 2014 21:53)
miért? van lényeges kül? mert szerintem alig! mivel max network testre és telefonálásra használnám


androidot annyira nem akarok, az már van s4 >> :)
note3-at is kérhetnék

lumia? elvileg gecijó, csak nincs ping belőle és 6 col?!


mert ingyen kapod, én azt választanám tutira
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 1 2014 02:16pm


ilyet
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 1 2014 02:17pm
iphone 5s-t, add el, vegyél egy samsung galaxy-tés egy BMW-t abból a pénzből
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Apr 1 2014 02:24pm
5s, nem is értem a kérdést. Gyűlölöm az apple cuccokat, mert általában 62szeresen túl vannak árazva és olyan buta a rajongótáboruk, hogy sírni van kedvem, de a termék maga az 10/10.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 1 2014 03:07pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 1 2014 08:16pm)
http://mithogyan.com/wp-content/uploads/2013/11/tel2.jpg

ilyet


MEKKORA VICC, URISTEN :XD:XDXD:GXD:GXGX
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 03:10pm
iphone szerintem
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Apr 1 2014 03:22pm
nekem nagyon bejött a windows phone, tudom ajánlani, de ez a 1520as akkora mint egy ház, nekem nem kéne, kis túlzással nem fér el a zsebemben
androidos telót már akkor se akarnék használni, ha ingyen lenne
az iphone-al meg egyedül az a bajom, hogy drága, de ha ingyen van, akkor szerintem ez a legjobb választás a listából. szerintem az 5s-t választanám: https://www.apple.com/hu/iphone/compare/

Quote (bbaallaaggee @ Apr 1 2014 08:24pm)
5s, nem is értem a kérdést. Gyűlölöm az apple cuccokat, mert általában 62szeresen túl vannak árazva és olyan buta a rajongótáboruk, hogy sírni van kedvem, de a termék maga az 10/10.


ez meg teljesen így van

This post was edited by kuzdithom on Apr 1 2014 03:23pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 1 2014 03:23pm
meg csak az alakjat se tudnam lerajzolni egyiknek se
szoval [x] pina
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 1 2014 04:16pm
1520bol multkor kibontottam egyet kivancsisagbol
kurva nagy es erzesre majdnem dupla olyan nehez mint egy iphone. maga a cucc viszont eleg szep

ha noi retikullel jarsz, amibe belefer a telo, akkor 1520
amugy meg iphone 5s
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 1 2014 04:18pm
én a borba ejtetem bele...
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll