Quote (Fej @ Apr 1 2014 10:24am)
bug ez nem poll, nem az a kerdes hogy igen vagy nem, iso story ^^
igaz, sry.. a first postot nem olvastam csak a tobbit : D
egyszer volt hogy valamiért nagyon kifordultam magamból általános 8. osztályában és egy gyereket megfogtam a ruhájánál, felemeltem a falra és ütöttem
mar nemtudom miert.
altalanos iskolaban egy 5tagú cigányzenekar közé vezettek be engem hogy megverjenek, amiből végül nem lett semmi
kozepiskolaban volt pár 2 verekedésem, enyhe kurvaanyázás miatt..