d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2014 04:27am
Quote (tevetava @ 1 Apr 2014 12:24)
hanem meg ki szerint?  :o


én tudjam? :o
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 1 2014 04:27am
meg nem nagyon
altalanosban egyszer felbaszta az agyam egyik osztalytarsam es nekibasztam a falnak
meg egyszer kotekedtek valami ciganyok de abbol semmi nem lett
airsoftos eddzeseken mondjuk rendszeresen verekedtunk de az mas kategoria :D
mondjuk ott rendszeresen a foldon voltam azt hozzakell tenni ^^

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 1 2014 04:29am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 1 2014 04:30am
Quote (Fej @ Apr 1 2014 10:24am)
bug ez nem poll, nem az a kerdes hogy igen vagy nem, iso story ^^


igaz, sry.. a first postot nem olvastam csak a tobbit : D

egyszer volt hogy valamiért nagyon kifordultam magamból általános 8. osztályában és egy gyereket megfogtam a ruhájánál, felemeltem a falra és ütöttem
mar nemtudom miert.
altalanos iskolaban egy 5tagú cigányzenekar közé vezettek be engem hogy megverjenek, amiből végül nem lett semmi

kozepiskolaban volt pár 2 verekedésem, enyhe kurvaanyázás miatt..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:31am
Quote (sylke @ 1 Apr 2014 12:27)
én tudjam? :o


hat te mondtad
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 1 2014 04:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 1 2014 10:27am)
meg nem nagyon
altalanosban egyszer felbaszta az agyam egyik osztalytarsam es nekibasztam a falnak
meg egyszer kotekedtek valami ciganyok de abbol semmi nem lett
airsoftos eddzeseken mondjuk rendszeresen verekedtunk de az mas kategoria :D
mondjuk ott rendszeresen a foldon voltam azt hozzakell tenni ^^


Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 1 2014 04:35am
Quote (TuskesVanek @ 1 Apr 2014 11:11)
lol sosem xD


Meglepö
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 1 2014 04:36am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 1 2014 11:35am)
Meglepö


why
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:51am
Quote (TuskesVanek @ 1 Apr 2014 12:36)
why


anyádér XXXXXXDD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 04:52am
altalanosban volt egy srac, szerintem volt vmi az agyaval, mar nem emlekszem, de nem volt 100-as

setaltunk a folyoson, o minden ok nelkul neki allt szidkozodni es lokdosni, befogtam a fejet a honom ala, aztan kapott parat az arcaba, meglatta a technika tanarunk, elemer bacsi, kerdezte h mivan, elmondtam neki mi tortent es hogy a zsolti megint nem normalis, siman rankhagyta, mert o is tudta hogy a sraccal nincs minden rendben

egyszer egy diszko elott kaptam egy pofont, azt a sracot nagyon megvertem

egyszer kibasztak minket egy diszkobol mert nem voltunk normalisak(fiatalsag bolondsag), kb utottek es rugtak mikozben loktek minket kifele

asszem ez a 3 volt

This post was edited by Fej on Apr 1 2014 04:52am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 1 2014 04:52am
Quote (tevetava @ Apr 1 2014 11:51am)
anyádér XXXXXXDD


lol rofl xDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev123414Next
Add Reply New Topic New Poll