d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 30 2014 02:55pm
Quote (RRC @ 30 Mar 2014 22:50)
hát egyszer elfelejtették a pizzámat kihozni


itt nemrég nyitottak egy olyan pizzériát, ahol 55 perc után fél áron, 70 perc után meg ingyen van a pizza. eddig kettőből kétszer féláron volt, félek h ez csak a beetetés.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Mar 30 2014 02:57pm
eddig kétszer rendeltem iponról, egyszer sem volt a fentiekhez hasonló problémám.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2014 03:04pm
itt vannak a képek az első storyhoz





Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 30 2014 03:09pm
kiváncsi vagyok reagálnak-e, engem is mélyen érint a dolog.

amugy a combot még én mondtam neked, és én meg itt olvastam a "szerintem" nevü felhasználó adta a tippet
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 30 2014 03:10pm
Quote (RRC @ Mar 30 2014 09:50pm)
hát egyszer elfelejtették a pizzámat kihozni


Velem is volt mar ilyen. A vicc az, hogy bent ültem a pizzeriaban, es 5 haverommal mentem együtt, nekik kihoztak a rendelest. Mar etteremben is volt többször is ilyen eset, nem tudom miert felejtenek ki mindig.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 30 2014 03:14pm
Quote (Karan2_Returned @ Mar 30 2014 11:10pm)
Velem is volt mar ilyen. A vicc az, hogy bent ültem a pizzeriaban, es 5 haverommal mentem együtt, nekik kihoztak a rendelest. Mar etteremben is volt többször is ilyen eset, nem tudom miert felejtenek ki mindig.


Xddddd
Krixtijan
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2014 03:15pm
Quote (anyd @ Mar 30 2014 09:09pm)
kiváncsi vagyok reagálnak-e, engem is mélyen érint a dolog.

amugy a combot még én mondtam neked, és én meg itt olvastam a "szerintem" nevü felhasználó adta a tippet


ezt csak nem írom le :D
emlékszem, amikor először mentünk kipróbálni
a pénztáros csávó összevissza nyomogatta a gombokat, aztán mondott valami random 5270 forintos összeget
még előttem van az arcod, hogy hogy befostál :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 30 2014 03:20pm
Quote (xGurke @ Mar 30 2014 10:15pm)
ezt csak nem írom le :D
emlékszem, amikor először mentünk kipróbálni
a pénztáros csávó összevissza nyomogatta a gombokat, aztán mondott valami random 5270 forintos összeget
még előttem van az arcod, hogy hogy befostál :D


jah blahán volt, az a csávó nagy pofa volt :D kérdeztem hogy milyen itt melózni, jobb-e mint a meki. erre elmesélte milyen a meki egy metafórával. olyan mint amikor a pingvin akar fára mászni, megkéri a zsiráfot. de a zsiráf cserébe azt kéti nyalja ki a seggét. kinyalja a seggét majd a zsiráf felrakja a fára. tanulság: seggnyalással lehet felkerülni
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2014 03:25pm
Quote (xGurke @ Mar 30 2014 09:45pm)
kicsit rámentem a samsungos cuccra, úgyhogy csináltam nekik rajzot is

http://2.ii.gl/VPaaDx.png
http://4.ii.gl/zCuGVk.png
http://4.ii.gl/L0J_Ad.png


ezt meg vegigolvasni is autizmus lenne nem hogy megirni

Quote (ecneB @ Mar 30 2014 09:41pm)
alaplapomon a fetek ciripelnekl


nem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 30 2014 03:29pm
"Azért azt már nem bírtam kommentár nélkül, hogy 5x kérdeztem meg, hogy a futár szolgáltatással vissza tudom e küldeni HA FIZETEK, így. Erre ez jött:


"Elállás esetén a készülék visszajuttatásáról az Ügyfélnek kell gondoskodnia, tehát azingyenes garancia futárt nem veheti igénybe."

Hát a rákos nyomorult édesanyját ezeknek...
Nem tudom mennyire lehet fogyatékkal élő, de biztosan nem kicsit.."

5. ilyen mail-re ráírtam, hogy köszönöm, inkább feladom.

Quote (daneeka10 @ 30 Mar 2014 23:25)
ezt meg vegigolvasni is autizmus lenne nem hogy megirni



nem


igazából még mindig nem jöttem rá, hogy konkrétan mi ciripel. De a fetek környékéről jön, ki kellett kapcsolnom az összes létező energiamegtakarítási opciót + ramokat vissza kellett vennem 2133-ról 1866-ra.

Quote (daneeka10 @ 30 Mar 2014 23:33)


ty

This post was edited by ecneB on Mar 30 2014 03:40pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll