"Azért azt már nem bírtam kommentár nélkül, hogy 5x kérdeztem meg, hogy a futár szolgáltatással vissza tudom e küldeni HA FIZETEK, így. Erre ez jött:
"Elállás esetén a készülék visszajuttatásáról az Ügyfélnek kell gondoskodnia, tehát az
ingyenes garancia futárt nem veheti igénybe."
Hát a rákos nyomorult édesanyját ezeknek...
Nem tudom mennyire lehet fogyatékkal élő, de biztosan nem kicsit.."
5. ilyen mail-re ráírtam, hogy köszönöm, inkább feladom.
Quote (daneeka10 @ 30 Mar 2014 23:25)
ezt meg vegigolvasni is autizmus lenne nem hogy megirni
nem
igazából még mindig nem jöttem rá, hogy konkrétan mi ciripel. De a fetek környékéről jön, ki kellett kapcsolnom az összes létező energiamegtakarítási opciót + ramokat vissza kellett vennem 2133-ról 1866-ra.
Quote (daneeka10 @ 30 Mar 2014 23:33)
ty
This post was edited by ecneB on Mar 30 2014 03:40pm