Quote (Akizk @ Mar 29 2014 02:22pm)
3as pont igaz.. amúgy a szerződésben nincs benne, hogy meddig kell megkapnom a fizut. Van rá valami törvény?
Ha a fizetesed több mint 10%-at egy munkahetnel több kesessel fizetik ki, az kesesnek szamit.
Most megneztem pontosan mit irnak, mikor lehet felmondani. Nagyon nyitott az egesz szöveg, annyi a lenyeg, hogy a biro dönt, hogy eleg nyomos-e az indokod. Fizetesröl annyit irnak meg alpontokban, hogy akkor nyomos ok, ha feltetelezheted, hogy a ceg nem fog tudni türhetö idön belül kifizetni (pl. a csöd szelen allnaki).
