Ne is mond szinte minden bebaszás után azt mondom soha többet
nem iszom... ( asszony csinált is már 1 dobozt ha ezt a mondatot
elhagyja a szám pénzt kell beleraknom)
sajna nekem ha másnapos vagyok a sok cefre miatt még
a vizet is kihányom.... max este 19-20 óra fele tudok már enni
addig semmit mert kihányom, de se nem eszek se nem iszok
mégis hányok

max rekor 1 nap alatt másnaposság miatt 28 hányás