d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Másnaposság
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Mar 27 2014 11:07am
Quote (Gyuladze @ 27 Mar 2014 17:44)
Vannak emberek, akik azzal a szuper képességgel születnek, hogy nem másnaposak sose. És van a társadalom maradék 99%-a.

A kérdés kettős. Ha már egyszer sikerült ebbe a szerencsétlen helyzetbe kerülni, hogyan leplezitek a másnaposságotokat mások előtt és hogyan enyhítitek az elviselhetetlen fájdalmat?

Jöhetnek epikus történetek is! :D


savanyú uborkának a leve. egyből helyre tesz. utána már jöhet a kávé.
kivéve nyáron akkor a kovászos uborka levét részesítem előnyben, határozottan felfrissít.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 27 2014 11:10am
alvás és sok víz
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 27 2014 11:11am
Quote (Xundu @ 27 Mar 2014 18:07)
savanyú uborkának a leve. egyből helyre tesz. utána már jöhet a kávé.
kivéve nyáron akkor a kovászos uborka levét részesítem előnyben, határozottan felfrissít.


szerintem még józanul is elhánynám magam

This post was edited by Nerz8 on Mar 27 2014 11:11am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 27 2014 11:37am
Quote (Smat @ Mar 27 2014 05:49pm)
Beverek reggel egy kávét/monstert, napközben meg 1-2 gyümölcsöt megeszek + sok vizet iszok, estére már kb el is felejtem hogy másnapos voltam.


Kv a legroszabb dolog amit csak ihatsz másnaposságra..
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 27 2014 11:39am
Sose sikerült tulsagosan masnaposnak lennem. Mondjuk arra mindig figyelek, hogy ivas utan sok vizet fogyasztok.
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 27 2014 11:44am
Ne is mond szinte minden bebaszás után azt mondom soha többet
nem iszom... ( asszony csinált is már 1 dobozt ha ezt a mondatot
elhagyja a szám pénzt kell beleraknom)
sajna nekem ha másnapos vagyok a sok cefre miatt még
a vizet is kihányom.... max este 19-20 óra fele tudok már enni
addig semmit mert kihányom, de se nem eszek se nem iszok
mégis hányok :D

max rekor 1 nap alatt másnaposság miatt 28 hányás
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 27 2014 11:53am
Lehetoleg ivaszat kozven de lefekves elott mindenkeppen rengeteg viz, majd reggel is egy literrel inditok. Gyumolcslevek, gyumolcsok minden mennyisegben, aztan valami szilardabb etel is hogy legyen a gyomromban valami.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 27 2014 11:54am
sosem vagyok másnapos mert nem iszok 10 éve
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 27 2014 11:58am
Quote (Inakwo @ 27 Mar 2014 18:54)
sosem vagyok másnapos mert nem iszok 10 éve


pedig te mindig ilyen különleges whiskey-ket rendelsz, vagy nem?
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 27 2014 12:00pm
egy gyógysör vagy 2 vodka alma shot reggeli mellé és minden rendbejön.


meg egy cudar üvöltős fosás szokott még segíteni.

This post was edited by TouchCow on Mar 27 2014 12:04pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll