még nem, bár sokszor nem álltam tőle távol
egyszer részegen valahogy botladoztam és sikerült úgy elesnem a saját lábamban, hogy nem tudtam lábra állni, nem tudtam járni, de csak megrándult
volt párszor síeléskor, hogy majdnem eltörött mind a két térdem, meg egyéb csontjaim
dirt pályán ugratás közben estem már pofára biciklivel, ott se értem, hogy hogy nem törött el semmim, azután is csak kékzöld voltam kb mindenhol
meg még kurva sok hasonló volt, airsoft közben is gecisok pofára esés volt már, magasabbról is, n1 volt amikor leszakadt alattam a faág

volt egy olyan is, amikor meg az erodben ment a game kint, a kulso varfal szelen probaltuk megkerulni az ellenseget es mit ad isten megindult alattam a fold es egy masszivabb bokornak a gyokeret sikerult elkapnom es azon lobaloztam ilyen 6-8 meter magasan, akkor csapattarsam huzott fel, ha ott leesek biztos szarratorom magam
