d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Volt Mar Valami Csonttoresed?
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2014 09:23am
Quote (sylke @ Mar 26 2014 04:15pm)
vedd már ki ezt a siget


kedvenc sigem a subon
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 26 2014 09:30am
3szor volt agyrazkodasom, de egyszer se tort be a fejem, bar arra emlekszem, hogy oviban a tanarno igy nezegeti a fejem, hogy annyira nem is mely a lyuk a fejemen (homokozoban vasgereblyevel verte be egy csoporttarsam, gg). Bokam 2-3szor randult meg, de az sem tort el halistennek. Kisujjam volt megrepedve, de az nem szamit :(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 26 2014 09:31am
még nem, bár sokszor nem álltam tőle távol
egyszer részegen valahogy botladoztam és sikerült úgy elesnem a saját lábamban, hogy nem tudtam lábra állni, nem tudtam járni, de csak megrándult
volt párszor síeléskor, hogy majdnem eltörött mind a két térdem, meg egyéb csontjaim
dirt pályán ugratás közben estem már pofára biciklivel, ott se értem, hogy hogy nem törött el semmim, azután is csak kékzöld voltam kb mindenhol
meg még kurva sok hasonló volt, airsoft közben is gecisok pofára esés volt már, magasabbról is, n1 volt amikor leszakadt alattam a faág :D
volt egy olyan is, amikor meg az erodben ment a game kint, a kulso varfal szelen probaltuk megkerulni az ellenseget es mit ad isten megindult alattam a fold es egy masszivabb bokornak a gyokeret sikerult elkapnom es azon lobaloztam ilyen 6-8 meter magasan, akkor csapattarsam huzott fel, ha ott leesek biztos szarratorom magam :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2014 09:31am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 26 Mar 2014 16:30)
3szor volt agyrazkodasom, de egyszer se tort be a fejem, bar arra emlekszem, hogy oviban a tanarno igy nezegeti a fejem, hogy annyira nem is mely a lyuk a fejemen (homokozoban vasgereblyevel verte be egy csoporttarsam, gg). Bokam 2-3szor randult meg, de az sem tort el halistennek. Kisujjam volt megrepedve, de az nem szamit :(


azt vártam ezután, hogy elküld legalább valami kemény fizikai munkára
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 26 2014 09:31am
soha, még ujj sem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 26 2014 09:35am
2x a bal alkarom csuklóhoz kapcsolódó része(+1 orvosi) és éppen el van törve a jobb lábam

1.) Leestem egy fárol, (kb 2 méter) és ráestem a bal kezemre, s alakban állt a csuklóm, kórkáz, kihúzták, begipszelték
1.+1) Rosszul forrt össze mert nem éppen feküdtem a sérüléssel, hanem mászókáztam stb. -> műtét,eltörték, 2 acélrúd rögzitésnek, ezeket utána kiszedték
2.) Snowboardozni tanultam, jégen akartam lábatcserélni vagy hogy mondják (180 fok fordulás) elestem, a lendülettől bevertem a kezem, csuklótörés, kihúzták, begipszelték
3.) Motorral kanyarodtam az Osvát utcából a Rákóczi útra, váltottam 2-esből 3-asba és leesett a lánc, megakasztotta a hátsó kereket és ahogy el akartam lökni a motort magamtól esés előtt a jobb lábam beszorult alá, 160 kiló ráesett, sip és szárkapocscsont törés . Megműtötték, 38 centis titánrúd végig a sipcsontomban, 3 csavarral rögzitve, 1 hete történt, elvileg még 5 hét mire ráléphetek.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 26 2014 09:39am
tegnap ugy bevoltam baszva,és ugy megvertek hogy eltört az orrom háhá még amikor utotek akkor is csak rohogtem tongue.gif
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 26 2014 09:40am
Csak az ujjaimat.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2014 09:41am
Quote (cowding @ Mar 26 2014 04:35pm)
2x a bal alkarom csuklóhoz kapcsolódó része(+1 orvosi) és éppen el van törve a jobb lábam

1.) Leestem egy fárol, (kb 2 méter) és ráestem a bal kezemre, s alakban állt a csuklóm, kórkáz, kihúzták, begipszelték
1.+1) Rosszul forrt össze mert nem éppen feküdtem a sérüléssel, hanem mászókáztam stb. -> műtét,eltörték, 2 acélrúd rögzitésnek, ezeket utána kiszedték
2.) Snowboardozni tanultam, jégen akartam lábatcserélni vagy hogy mondják (180 fok fordulás) elestem, a lendülettől bevertem a kezem, csuklótörés, kihúzták, begipszelték
3.) Motorral kanyarodtam az Osvát utcából a Rákóczi útra, váltottam 2-esből 3-asba és leesett a lánc, megakasztotta a hátsó kereket és ahogy el akartam lökni a motort magamtól esés előtt a jobb lábam beszorult alá, 160 kiló ráesett, sip és szárkapocscsont törés . Megműtötték, 38 centis titánrúd végig a sipcsontomban, 3 csavarral rögzitve, 1 hete történt, elvileg még 5 hét mire ráléphetek.


yay :( jobbulast

mikor veszik ki azt a 38 centis szart? kiveszik egyaltalan?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 26 2014 09:42am
egyszer megrepedt a könyököm amikor estem 20 métert a bringáról
Go Back To Magyar Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll