d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Matematika Segítség > )
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 26 2014 09:08am
sec, szólok ricsárdnak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2014 09:24am
ricsárd mér nem segít
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 26 2014 12:13pm
Quote (tevetava @ Mar 26 2014 04:29pm)
pedig igazából csak annyi kéne, hogy amikor az y-t bevitte, miért úgy alakította át az integrál határait. onnantól már tiszta, hogy csinálta

Igy elolvasva minden sort ertek, hogy mi miert van, hogy mit kerdezel, vagy milyen hatarrol beszelsz, azt nem ertem . Az elso csak egy magyarazo feladat, amit a megoldo kitalalt hogy utana annak a megoldasabol levezesse az eredetit, azert 0tol vegtelenig, mert igy kijon egy kezelheto eredmeny, utana meg csak annyit mond, hogy paros fv, ezert -vegtelentol +vegtelenig 2x annyi az eredmeny mint 0tol vegtelenig. Hogy ezt a krealt feladatot honnan kene tudnod egy ilyen integralnal azt nem vagom, ilyen nehezeket mi se tanultunk. Amugyse kell kezzel intagralni semmit, meg nehezebb fveket biztos nem, mert matlab megoldja barmikor, tehat nemtom ennek mi ertelme a matektanarok sajat szorakoztatasan kivul
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Mar 26 2014 12:22pm
volt egyszer egy kb. 3 hetes szakasz az eletemben amikor ezt tudtam
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 26 2014 12:23pm
Quote (daneeka10 @ 26 Mar 2014 20:22)
volt egyszer egy kb. 3 hetes szakasz az eletemben amikor ezt tudtam


ezzel én is így vagyok kb :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 26 2014 12:30pm
KEYLOGGER

1+3+3=7

ennyi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2014 12:36pm
Quote (putincykavodka @ 26 Mar 2014 19:13)
Igy elolvasva minden sort ertek, hogy mi miert van, hogy mit kerdezel, vagy milyen hatarrol beszelsz, azt nem ertem . Az elso csak egy magyarazo feladat, amit a megoldo kitalalt hogy utana annak a megoldasabol levezesse az eredetit, azert 0tol vegtelenig, mert igy kijon egy kezelheto eredmeny, utana meg csak annyit mond, hogy paros fv, ezert -vegtelentol +vegtelenig 2x annyi az eredmeny mint 0tol vegtelenig. Hogy ezt a krealt feladatot honnan kene tudnod egy ilyen integralnal azt nem vagom, ilyen nehezeket mi se tanultunk. Amugyse kell kezzel intagralni semmit, meg nehezebb fveket biztos nem, mert matlab megoldja barmikor, tehat nemtom ennek mi ertelme a matektanarok sajat szorakoztatasan kivul


Hat, azt nem ertettem, hogy miert pont ugy kezd hozza, ahogy. De igazabol tokmindegy, mert az elmult evejben ez a feladat mindig benne volt, es igy megoldassal eleg volt azt megtanulni, hogy kell, csak gondoltam megertem, hogy mi az istenert ugy kezd hozza, ahogy
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 26 2014 12:45pm
Quote (tevetava @ Mar 26 2014 08:36pm)
Hat, azt nem ertettem, hogy miert pont ugy kezd hozza, ahogy. De igazabol tokmindegy, mert az elmult evejben ez a feladat mindig benne volt, es igy megoldassal eleg volt azt megtanulni, hogy kell, csak gondoltam megertem, hogy mi az istenert ugy kezd hozza, ahogy


Hat igen corvinusz/10
Orulnek ha ugyanazt a feladatot ugyanazokkal a szamokkal vissza tudjak adni a hallgatok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 26 2014 12:48pm
Quote (putincykavodka @ 26 Mar 2014 19:45)
Hat igen corvinusz/10
Orulnek ha ugyanazt a feladatot ugyanazokkal a szamokkal vissza tudjak adni a hallgatok


:DDD mirin? persze biztos jobb a bmen, ahol minden hallgato agyergorcsot kap 9 honapban a 12bol

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 26 2014 12:55pm
Quote (tevetava @ Mar 26 2014 08:48pm)
:DDD mirin? persze biztos jobb a bmen, ahol minden hallgato agyergorcsot kap 9 honapban a 12bol


Jol latod, tenyleg jobb
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll