Quote (Fej @ Mar 24 2014 10:25am)
hat ilyen palyazati elokeszitest is kellett volna csinalni (annyi lett volna a dolga, hogy iratmintaknal, pontozott volna beirja a cegadatokat kb)
sztem tok jo helye lett volna, raadasul amugy sem annyira konnyu most munkat talalni, szal tenyleg nem ertem
mindenestre a kolleganak aki felvette, elmondtam hogy szemelyzetisnek ne menjen, mert nem a legjobb ember ismero, 15 no kozul kivalasztotta a legbalfaszabbat
???
vagy bejohetett volna, es 10 perc beszelgetes alatt elmondja mi a nyugje ^^
akkor sem repesett volna a boldogsagtol senki, h 4 nap utan felmond, de azert lenyegesen korrektebb lett volna
