d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 21 2014 02:59am
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 09:34am)
faszom alig aludtam éjszaka
rámnyitott a fürdőben a szomszéd csaj meztelenül
reggel 8ra mennem kellett edzeni
majdnem behánytam lábazás közben
most meg mehetek órára
kurva jó napnak nézek eléb


komolyan mondom egy deci töményet innál lefekvés előtt, semmi bajod nem lenne
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 21 2014 03:01am
Quote (TuskesVanek @ 21 Mar 2014 10:59)
komolyan mondom egy deci töményet innál lefekvés előtt, semmi bajod nem lenne


egyenes út az alkoholizmus felé
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 03:02am
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 09:43am)
én kb 5x mentem ki ejjel hugyozni
lefeküdtem 11kor, 2 kor meg forgolodtam
6kor keltem


5x???? :D

szerintem egy kezemen megtudnam szamolni hogy eletemben hanyszor mentem ki ejjel hugyozni, en altalaban siman atalszom az ejszakat, de 5 az brutal, sztem meg faterom se megy el 5x egy ejjel
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 21 2014 03:05am
Quote (RRC @ Mar 21 2014 10:01am)
egyenes út az alkoholizmus felé


xd

mondd ezt a 90 éves öregnek, aki naponta 2 deci bort vagy egy pohár pálinkát megivott, és soha semmi baja nem volt

többet ér vele mint gyógyszerekkel xd
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 21 2014 03:08am
segglyuk
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 21 2014 03:09am
Quote (TuskesVanek @ 21 Mar 2014 10:05)
xd

mondd ezt a 90 éves öregnek, aki naponta 2 deci bort vagy egy pohár pálinkát megivott, és soha semmi baja nem volt

többet ér vele mint gyógyszerekkel xd


tuskesvanek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 21 2014 03:10am
Quote (TuskesVanek @ 21 Mar 2014 10:05)
xd

mondd ezt a 90 éves öregnek, aki naponta 2 deci bort vagy egy pohár pálinkát megivott, és soha semmi baja nem volt

többet ér vele mint gyógyszerekkel xd


ok
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 21 2014 03:12am
Quote (TuskesVanek @ Mar 21 2014 11:05am)
xd

mondd ezt a 90 éves öregnek, aki naponta 2 deci bort vagy egy pohár pálinkát megivott, és soha semmi baja nem volt

többet ér vele mint gyógyszerekkel xd


tehat ha valaki dohanyzik, es nem hal meg tudorakban 30evesen, akkor a dohanyzas egeszseges.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 03:14am
Quote (Fej @ 21 Mar 2014 10:02)
5x???? :D

szerintem egy kezemen megtudnam szamolni hogy eletemben hanyszor mentem ki ejjel hugyozni, en altalaban siman atalszom az ejszakat, de 5 az brutal, sztem meg faterom se megy el 5x egy ejjel


minden éjszaka felkelek min 1x pisálni, de 2 az általános

elég sokat iszom, 5-6 liter egy nap minimum (innék én többet is ha lehetne, imádom a vizet :D, csak akkor már tényleg nonstop wc van)
mostanában direkt nem iszom este 6 után, de ugyanúgy képes vagyok éjjel 5kor kihugyozni 1 liter színtelen vizet
komolyan fingom nincs, honnan jön

gondolom van egy minimális prosztatagond is itt

This post was edited by fahrii on Mar 21 2014 03:15am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 21 2014 03:17am
Quote (TuskesVanek @ Mar 21 2014 09:59am)
komolyan mondom egy deci töményet innál lefekvés előtt, semmi bajod nem lenne


te melyik faluban lax?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll