d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zene Izé
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 16 2014 08:39am
1:30-nál mozog a szája.. biztos nehéz lehetett lekövetni a lyrics-et



This post was edited by Lacii on Mar 16 2014 08:44am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 16 2014 09:32am
Quote (zsansaccount @ 16 Mar 2014 16:09)
megy az avádhoz

de nem élek ilyennel, uh dunno. magyar rádióban csak ez megy


UH
sose értettem hogy ezt mi a faszér irja le bárki is egy mondat közepén

ja és hogy ontopic legyek
olit dugnám
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 16 2014 10:05am
nem kell sokat várnod, Martin Garrix hamarosan kiad még jópár hasonló zenét, eléggé ráérzett


This post was edited by AngryBug on Mar 16 2014 10:06am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 16 2014 10:07am
Quote (AngryBug @ 16 Mar 2014 17:05)
nem kell sokat várnod, Martin Garrix hamarosan kiad még jópár hasonló zenét, eléggé ráérzett


pedig nem egy nagy producer a srác 8D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 16 2014 10:16am
Quote (Rawen @ Mar 16 2014 02:48pm)
plebcore


this
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 16 2014 12:17pm
(S)SPINNIN'TV
S az a Dj-k ruhamérete? :XD
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Mar 16 2014 01:42pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 17 2014 05:50am
Quote (sylke @ 16 Mar 2014 17:32)
UH
sose értettem hogy ezt mi a faszér irja le bárki is egy mondat közepén

ja és hogy ontopic legyek
olit dugnám


nálam az úgyhogy rövidítése :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll