d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of The Storm
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2014 07:35pm
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 02:32)
http://i.imgur.com/MDw5prq.png


jaj istenem...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2014 07:58pm
csináltak még egy lolt
csak ez méginkább retard proof
és van pudge
ok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 13 2014 08:06pm
Quote (tevetava @ 14 Mar 2014 03:58)
csináltak még egy lolt
csak ez méginkább retard proof
és van pudge
ok


miért ne lenne, blizzard találmánya
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 13 2014 08:08pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 13 2014 08:18pm
nekem rohadtul tetszik maga a játék
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 13 2014 09:24pm
nem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2014 01:40am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 04:06)
miért ne lenne, blizzard találmánya


not
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 14 2014 04:05am
Quote (sylke @ 14 Mar 2014 09:40)
not


Akkor csak az abomination, a dota kitalaloi meg atneveztek, hogy ne sertsen szerzői jogokat?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 14 2014 04:07am
Quote (sylke @ 14 Mar 2014 09:40)
not


undercity őrei = pudge
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2014 04:10am
Quote (bajcli @ 14 Mar 2014 12:05)
Akkor csak az abomination, a dota kitalaloi meg atneveztek, hogy ne sertsen szerzői jogokat?


Quote (RRC @ 14 Mar 2014 12:07)
undercity őrei = pudge


még mindig nem

az abo meg a pudge teljesen más
blizzardnak kb semmi köze nem volt ahhoz, hogy az egyik autoattackolo unitbol milyen skillekkel rendelkezö herot csináltak

az meg hogy az abo az rrc szerint pudge
?ok?

This post was edited by sylke on Mar 14 2014 04:11am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll