d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Morális Kérdést Szakértsetek Meg > Vicces-e A
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 11 2014 08:52am
biztos szar lehet a tourette, de az is biztos hogy én kurvára röhögnék rajta

amugymeg tourettes south park >
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 11 2014 08:52am
Ez eleg szubjektiv kerdes mert ha valaki rohog rajta, akkor most neki lehet vicces, lel
De azert nemre szavaztam mert mate bant.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 11 2014 08:56am
PISA A SEGGEMBOL
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 11 2014 08:57am
Quote (harcikacsa17 @ Mar 11 2014 03:50pm)
a Tourette-nem vicces szerintem  =(
szerintem kinevetni és csúfolni 1 beteg embert a legszemetebb  dolog  a világon, nem ő tehet róla.


és akkor melyik igen

amúgy nem lep meg h szemét vagyok
volt egy csóka akivel mindig egy villamoson mentünk haza és ugyanott szállt e újpesten. Ilyen nyominger belefordulós lábai voltak és mindig ha leszállt villamosról, futott hogy átérjen a kereszteződésben zöld alatt. Egy akármilyen szar nap után is fel bírt vidítani és haza már röhögve sétáltam 8DD
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Mar 11 2014 09:01am
Quote (szabika @ 11 Mar 2014 16:57)
és akkor melyik igen

amúgy nem lep meg h szemét vagyok
volt egy csóka akivel mindig egy villamoson mentünk haza és ugyanott szállt e újpesten. Ilyen nyominger belefordulós lábai voltak és mindig ha leszállt villamosról, futott hogy átérjen a kereszteződésben zöld alatt. Egy akármilyen szar nap után is fel bírt vidítani és haza már röhögve sétáltam 8DD


nem mondom, h- soha nem mosolyodtam el hasonló dolgokon de utána kicsit szarul éreztem magam mert más nyomorúságán mosolyogtam
pl volt egy munkatársam akinek mindig habzott a szája néha tényleg kurva vicces volt.,

This post was edited by harcikacsa17 on Mar 11 2014 09:04am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Mar 11 2014 09:10am
Nem tudnek nevetni magan egy beteg emberen, de egy betegseggel (mint mindennel imo), lehet viccelni
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 11 2014 09:42am
Tourette az szimplan idegesitö, nem vicces.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 11 2014 09:47am
imo nem vicces
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 09:55am
Quote (josheide @ 11 Mar 2014 15:51)
Szerintem lehet vicces, eloidezhet vicces helyzeteket de viccet csinalni belole nem etikus.


nem tudtam, hogy fogalmazzam meg, de ez elég diplomatikus, úgyhogy ez
Go Back To Magyar Topic List
Prev12346Next
Add Reply New Topic New Poll