Quote (szabika @ 11 Mar 2014 16:57)
és akkor melyik igen
amúgy nem lep meg h szemét vagyok
volt egy csóka akivel mindig egy villamoson mentünk haza és ugyanott szállt e újpesten. Ilyen nyominger belefordulós lábai voltak és mindig ha leszállt villamosról, futott hogy átérjen a kereszteződésben zöld alatt. Egy akármilyen szar nap után is fel bírt vidítani és haza már röhögve sétáltam 8DD
nem mondom, h- soha nem mosolyodtam el hasonló dolgokon de utána kicsit szarul éreztem magam mert más nyomorúságán mosolyogtam
pl volt egy munkatársam akinek mindig habzott a szája néha tényleg kurva vicces volt.,
This post was edited by harcikacsa17 on Mar 11 2014 09:04am