d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > NŐnap Van Gyerekek
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 8 2014 04:01am
Engem már tegnap felköszöntöttek.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 04:08am
MI A FASZOM EZ HOGY MÁR TEGNAP FELKÖSZÖNTÖTTEM
MA VAN NŐNAP BASSZÁTOK MEG
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 8 2014 04:09am
ma megyek anyádhoz thx
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 8 2014 04:10am
Quote (xGurke @ Mar 8 2014 10:08am)
MI A FASZOM EZ HOGY MÁR TEGNAP FELKÖSZÖNTÖTTEM
MA VAN NŐNAP BASSZÁTOK MEG


ezen én is mindig eldobom az agyam, fater szokása hogy mindig előző nap kell felköszönteni a mindenkit minden alkalomból. MIÉRT
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 8 2014 04:14am
nekem amugy tegnap volt nonapi doodlem, ma meg mar nem
:unsure:

nvm most is az a fooldalon

This post was edited by SummertimeClothes on Mar 8 2014 04:15am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 8 2014 04:19am
Ma megyek rrcpeter anyjahoz thx
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 04:22am
ma jönnek anyáitok hozzám
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 8 2014 04:47am
anyanak vettem egy pezsgot meg 1 szemceruzat most en vagyok a kedvence (amugy is )
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Mar 8 2014 04:48am
Az Enterprise teléjéről szarok rá. Aki nő az nő egész évben nem csak ma.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 8 2014 04:49am
egy tucat virággal kellett átutaznom a város
gáz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll