d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zombi Apokalipszis > Mennyi Ideig Bírnátok?
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 03:41am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 7 2014 03:42am
8kerbe járok suliba már vagy 6 éve
kicsit keveslem ezt a 100 napot
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 7 2014 03:47am
Quote (Senee @ Mar 7 2014 10:40am)
tehát életképtelenebb vagy mint én és nem mered beírni és inkább ide írtál egy kifogást XG:XHSEZ?RT:W!%W+T?:DXGtsw3452521


77 nap amúgy. De ha 8 mérföldet írok, meg farmon élek, akkor biztos, hogy sokkal több jön ki.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 7 2014 03:51am
Quote (-joey- @ Mar 7 2014 09:47am)
77 nap amúgy. De ha 8 mérföldet írok, meg farmon élek, akkor biztos, hogy sokkal több jön ki.


de nem tudsz lefutni 8 mérföldet
én se irtam csak vmi keveset
nem értem ezt a kifogást lol, erőltetett... ha tudnék repülni én győznék :XD kb


amúgy a farmos tényleg hülyeség most nem mindegy hol laksz ugyse maradsz ott
vagy max annyibol hogy ha egész nap városban vagy sok lesz a hulla körülötted
de attol hogy falun laksz lehet épp városban dolgozol mikor beüt a katasztrofa akkor meg tökmindegy hol laksz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 7 2014 04:00am
Quote (Senee @ Mar 7 2014 10:51am)
de nem tudsz lefutni 8 mérföldet
én se irtam csak vmi keveset
nem értem ezt a kifogást lol, erőltetett... ha tudnék repülni én győznék :XD kb


amúgy a farmos tényleg hülyeség most nem mindegy hol laksz ugyse maradsz ott
vagy max annyibol hogy ha egész nap városban vagy sok lesz a hulla körülötted
de attol hogy falun laksz lehet épp városban dolgozol mikor beüt a katasztrofa akkor meg tökmindegy hol laksz


A futkosás is hülyeség, nem attól maradsz életben, hogy mennyit sprintelsz. Főleg, hogy a zombik nem tudnak futni...

Mindenesetre, aki ezt a tesztet összeállította nem igazán van képben.

This post was edited by -joey- on Mar 7 2014 04:02am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 7 2014 04:02am
Quote (-joey- @ Mar 7 2014 10:00am)
A futkosás is hülyeség, nem attól maradsz életben, hogy mennyit sprintelsz. Főleg, hogy a zombik nem tudnak futni...


ja
csak egy városban nem 1 felől fognak kergetni
el kéne húzni minél hamarabb vmi védett helyre


mondjuk a papa padlásárá

mer az tele van most kolbásszal XD:XD:XD:X
létrát felhúzni aztán had mormogjanak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 7 2014 04:35am
Quote (-joey- @ 7 Mar 2014 11:00)
A futkosás is hülyeség, nem attól maradsz életben, hogy mennyit sprintelsz. Főleg, hogy a zombik nem tudnak futni...

Mindenesetre, aki ezt a tesztet összeállította nem igazán van képben.


nem igazan van kepben a zombiapokalipszisokkal? Hmm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 7 2014 04:39am
Quote (tevetava @ Mar 7 2014 11:35am)
nem igazan van kepben a zombiapokalipszisokkal? Hmm


Bocsánat, hogy itt is zavarok.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 7 2014 04:40am
Quote (-joey- @ 7 Mar 2014 11:39)
Bocsánat, hogy itt is zavarok.


nem zavarsz, csak jo lenne, ha alatamasztanad statisztikakkal, hogy miert rossz ez a zombiapokalipszis kerdoiv
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 7 2014 04:40am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Nem is irok inkabb semmit
Ohh wait, de megis, nyomorekok vagytok
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll