d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szereted A Kürtőskalácsot? > Mindegy Milyen ízű
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 6 2014 06:17am
Y mikor hazamegyek mindig eszek legalabb egyet.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 6 2014 06:19am
utcabálokon , kirándulások alkalmával szoktam enni

Quote (ecneB @ Mar 6 2014 12:04pm)
csak frissen, de amikor mar nem k forro


pedig akkor a legjobb :D mikor a kezedbe adják és fogni alig bírod


Anarkin vagyok 12.50% (1 szavazat)

nevetek

This post was edited by AngryBug on Mar 6 2014 06:21am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 6 2014 06:22am
Ja, van egy ismerősöm aki Oxfordban árulja, havonta egyszer-kétszer szoktam venni amikor megyek haza egyetemről, epic.
Anarkin meg ?ratd?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 6 2014 06:28am
Quote (AngryBug @ 6 Mar 2014 13:19)
utcabálokon , kirándulások alkalmával szoktam enni

pedig akkor a legjobb :D mikor a kezedbe adják és fogni alig bírod

Anarkin vagyok 12.50%  (1 szavazat)

nevetek


rajtam kívül hányan szavaznának arra az opcióra MI
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Mar 6 2014 06:38am
Quote (ecneB @ 6 Mar 2014 13:04)
csak frissen, de amikor mar nem k forro


ez
amúgy ki az aki nem szereti frissen? létezik ilyen ember? :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 6 2014 06:40am
Quote (Edem @ 6 Mar 2014 14:38)
ez
amúgy ki az aki nem szereti frissen? létezik ilyen ember? :D


arra utaltam, ha mar nem friss, akkor nalam az ehetetlen kategoriaba kerul.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 6 2014 06:40am
Quote (Edem @ 6 Mar 2014 13:38)
ez
amúgy ki az aki nem szereti frissen? létezik ilyen ember? :D


Anarkin vagyok

9.09% (1 Votes)

szerintem nem létezik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 6 2014 06:48am
Quote (ecneB @ Mar 6 2014 01:40pm)
arra utaltam, ha mar nem friss, akkor nalam az ehetetlen kategoriaba kerul.


Anniyr anem mint pla sültkrumpli de tényleg nem a legjobb. Bár volt olyan ami olyan jó volt h hidegen is betömtem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 6 2014 06:50am
Dunno
Soha nem ettem meg
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 6 2014 06:51am
Quote (putincykavodka @ Mar 6 2014 01:50pm)
Dunno
Soha nem ettem meg


azt hogy csinaltad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll