utcabálokon , kirándulások alkalmával szoktam enni
Quote (ecneB @ Mar 6 2014 12:04pm)
csak frissen, de amikor mar nem k forro
pedig akkor a legjobb

mikor a kezedbe adják és fogni alig bírod
Anarkin vagyok 12.50% (1 szavazat)
nevetek
This post was edited by AngryBug on Mar 6 2014 06:21am