d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Volton Lesz Am
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2014 06:38am
Quote (anyd @ 4 Mar 2014 13:30)
nem örülök neki, mi a faszom ez, valami nagy nevet mondtak, hol a nagy nevem


Tessek
ARCTIC MONKEYS
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 4 2014 08:08am
En jovok (tenyleg)
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Mar 4 2014 08:37am
nem szeretem az arctic monkeyst, de úgyse megyek voltra
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 4 2014 08:51am
Tenyleg (en jovok)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 4 2014 03:22pm
én nem ismerem ezt a zenét

de én amugy is csak pleb zenéket hallgatok

ugy hogy én csak Soundra megyek
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 4 2014 03:35pm
elég langyos zene , bár élőben biztos nem lehet rossz. én egy iron maident június 3-án jobban adnék mint ezt. valaki fizessen be!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2014 03:50pm
szigetre akartak volna rakni, de akkor nem ertek ra mert japanban turneznak
egyebkent ugy tenyleg mindenki boldogabb lett volna, a voltra es a szigetre jarok is (en is)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 4 2014 04:14pm
Quote (Inakwo @ 4 Mar 2014 22:22)
én nem ismerem ezt a zenét

de én amugy is csak pleb zenéket hallgatok

ugy hogy én csak Soundra megyek


ez is pleb
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 4 2014 05:11pm
DO I WANNA KNOW?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2014 05:14pm
Quote (Eoghan @ Mar 5 2014 12:11am)
DO I WANNA KNOW?


inb4 megint talalkozunk drokosan es szamon kered miert nem ismertelek fel aston
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll