Quote (jarabekg @ Mar 4 2014 12:26pm)
amik jobba teszik a vilagot, francia vagy angol nyelvteruleten
lenne fix helyem nyarra szakmai gyaknak, szoval kockazat nelkul megpalyazhatnek par külföldi gyakorlatot. Csak ugy random jarmu gyarba itthon is lenne lehetosegem szoval nn, gondoltam kiprobalnam milyen olyan helyen dolgozni, aminek a gyartmanyaitol jobb hely lesz a vilag
keresgeltem mar en is, van is egy ket otletem, de hatha valakinek az eszebe jut valami igazan jo cucc : )
Közgép Zrt.