d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Tevetava Vs Smat
Prev12
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 4 2014 03:43am
Mikor melyik
Smatot legtobbszor csak anyazni meg bogni latni/hallani tsen
De azert tevetavaban is van egy kis alap defekt xd
[x] smat
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 4 2014 10:38am
Quote (Nerz8 @ 4 Mar 2014 11:15)
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát

én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.

ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.


általában hagymával meg baconnel/sonkával, esetleg kolbásszal. aztán a végén szórok rá paprika port. ja, meg előre összekeverem néha és teszek bele egy kis tejet is, úgy még finomabb

Quote (-joey- @ 4 Mar 2014 11:30)
Ez volt anno a bestest rántottám, még a Debreceni agglegénykorszakban:

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/378936_291121297577188_187537781_n.jpg

Hagymás babos rántotta csípős kolbásszal és paprikával.


:drool:

This post was edited by zsansaccount on Mar 4 2014 10:39am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 4 2014 10:41am
azért Smatot nehéz felülmúlni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 4 2014 10:41am
rrc opciót nem látom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 4 2014 10:46am
szarral, mind2 oldalat.
utana kessel megeszem.
es utana szarok 1 jot
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 4 2014 11:38am
Quote (TrollBoss @ 4 Mar 2014 18:41)
rrc opciót nem látom


olyan nincs, mivel itt engem mindenki szeret + okos is vagyok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 4 2014 11:43am
Quote (RRC @ Mar 4 2014 06:38pm)
olyan nincs, mivel itt engem mindenki szeret + okos is vagyok


ezt ricit szokta mondani
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll