Quote (Nerz8 @ 4 Mar 2014 11:15)
mostantól ITT: hogy csinálod a rántottát
én kb mindig teszek bele sajtot, meg megszórom kis chilivel.
ha van itthon bacon, vagy ilyesmi, akkor azt is.
általában hagymával meg baconnel/sonkával, esetleg kolbásszal. aztán a végén szórok rá paprika port. ja, meg előre összekeverem néha és teszek bele egy kis tejet is, úgy még finomabb
Quote (-joey- @ 4 Mar 2014 11:30)
Ez volt anno a bestest rántottám, még a Debreceni agglegénykorszakban:
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/378936_291121297577188_187537781_n.jpg
Hagymás babos rántotta csípős kolbásszal és paprikával.
This post was edited by zsansaccount on Mar 4 2014 10:39am