☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Tolvajtekergők
Prev
1
2
3
4
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3410
Replies: 77
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#11
Mar 3 2014 12:48pm
Quote (josheide @ Mar 3 2014 07:07pm)
De azt a szerencsetlen lanyt halalra szivatjak az oldalukon aki befogadta a hajlektalan nenit.
"szerencsétlen lány"
el is olvastad?
néni azóta ki lett dobva etc
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#12
Mar 3 2014 12:49pm
én most tartok a negyedik részben ott ahol leküldi a földre
nem egy ilyenért b-szták meg őket fél évre ? hmm...
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#13
Mar 3 2014 12:56pm
Quote (Anarkin @ 3 Mar 2014 20:49)
én most tartok a negyedik részben ott ahol leküldi a földre
nem egy ilyenért b-szták meg őket fél évre ? hmm...
első részben elmondja
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#14
Mar 3 2014 01:06pm
tegnap vigyorogva ültünk a tolvajkergetők elé, de eléggé lelombozó rész volt
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#15
Mar 3 2014 01:08pm
Na végre hogy kijött a második évad is, remélem azért lesznek izgalmasabb részek is mint mondjuk az első évadban, idáig nem sok minden történt azon kívül hogy ilyen mini epizódokat csináltak ahol csak felületesen bemutatják hogy mi történt..
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#16
Mar 3 2014 01:14pm
utolsó rész nem tetszik, tomcat átmegy náciba
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#17
Mar 3 2014 01:18pm
egyébként tomcat engem Tyler Durden-re emlékeztet
gyűjt egy pár embert maga köré --> hálózatot épít --> kiképzi a "katonáit", akik végrehajtják az utasításait
szerintem emiatt _is_ vannak ennyire rajtuk a fejesebb rendőrök, amellett, hogy a rendőröknek derogál, hogy szaros kis átlagpolgárok "beleavatkoznak" a munkavégzésükbe
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#18
Mar 3 2014 01:25pm
ez szerintem ugyan úgy bűnözés
nem tudom kinek hiszi magát
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#19
Mar 3 2014 01:51pm
Quote (xGurke @ Mar 3 2014 08:25pm)
ez szerintem ugyan úgy bűnözés
nem tudom kinek hiszi magát
Mármint mi?
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#20
Mar 3 2014 01:58pm
Quote (Vismajor @ Mar 3 2014 07:51pm)
Mármint mi?
igazad van, teljesen jogszerűen jártak el az összes videójukban
hiszen mindegyikük rendőr, jogász, ügyész, bíró, etc
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact