az igenre voksoltam mert amennyire én olvasom tomiék érveket hoznak(észérveket) hogy miért NEM voksolnak a jobbikra(például) míg joeytől nem láttam ilyet, sőt, azt se láttam h valaki megmondaná neki mire szavazzon. Azóta meg csak a "röhögök" hszeket nyomja, lelke rajta de ez nálam vergődés. Amúgy semmi bajom vele, sőt.