d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vergődik Joey A Szavazós Topicban
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Mar 1 2014 11:51am
Quote (Rawen @ Mar 1 2014 06:50pm)
thx



Nincs mit.

Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 1 2014 11:59am
Quote (-joey- @ Mar 1 2014 06:50pm)
Szavaztam én is egy igennel, hogy legyen mire maszturbálnod lefekvés előtt, ha már a manga csajokat unod.


nem rossz. :D
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 1 2014 01:35pm
Már megint kanállal etted a tükörtojást?

This post was edited by Lacii on Mar 1 2014 01:36pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 1 2014 02:09pm
az igenre voksoltam mert amennyire én olvasom tomiék érveket hoznak(észérveket) hogy miért NEM voksolnak a jobbikra(például) míg joeytől nem láttam ilyet, sőt, azt se láttam h valaki megmondaná neki mire szavazzon. Azóta meg csak a "röhögök" hszeket nyomja, lelke rajta de ez nálam vergődés. Amúgy semmi bajom vele, sőt.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 1 2014 04:30pm
jó a topic
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll