☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Falpapir Fonal
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1101
Replies: 43
Track Topic
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#11
Feb 27 2014 12:55pm
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#12
Feb 27 2014 12:59pm
miota w8 van nincs annyira telebaszva az asztal ikonokkal
nyomok egy windows gombot es inkabb keresobe irom az appot mert gyorsabb
Vismajor
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#13
Feb 27 2014 01:01pm
Quote (Eoghan @ Feb 27 2014 07:59pm)
http://kepfeltoltes.hu/140227/falpapir_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
miota w8 van nincs annyira telebaszva az asztal ikonokkal
nyomok egy windows gombot es inkabb keresobe irom az appot mert gyorsabb
ez windows 7nél nem így van
Eoghan
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#14
Feb 27 2014 01:06pm
Quote (Vismajor @ Feb 27 2014 07:01pm)
ez windows 7nél nem így van
win7nel nem voltam erre rakenyszerulve
inkabb kerestem az ikonokat mint
trollboss
egy nyugdijas
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#15
Feb 27 2014 01:06pm
Quote (Eoghan @ Feb 27 2014 07:59pm)
http://kepfeltoltes.hu/140227/falpapir_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
miota w8 van nincs annyira telebaszva az asztal ikonokkal
nyomok egy windows gombot es inkabb keresobe irom az appot mert gyorsabb
Win7 Start menu+taskbar nem eleg gyakran hasznalt programoknak?
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#16
Feb 27 2014 01:08pm
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#17
Feb 27 2014 01:11pm
Szürkés-sepia kép valami hegyről, egy hónapja valamiért elment a korábbi hátterem és mivel maximum másodperceket látom az asztalt, fogalmam nem volt, hogy milyen kép volt kint kb egy éven keresztül. Ez a hegylófasz volt az első, ami kellően ingerszegénynek bizonyult.
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#18
Feb 27 2014 01:15pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 27 2014 08:50pm)
Ugyan mar, ki lenne annyira zsivany hogy reportolna?
jah igne
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#19
Feb 27 2014 01:22pm
+meg 3 vagy 4 hasonlo cserelodik
This post was edited by SummertimeClothes on Feb 27 2014 01:22pm
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#20
Feb 27 2014 01:24pm
Quote (SummertimeClothes @ 27 Feb 2014 20:22)
http://i.imgur.com/0ODm42N.jpg
+meg 3 vagy 4 hasonlo cserelodik
dat classic taskbar
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact