d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Falpapir Fonal
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 27 2014 12:55pm
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 27 2014 12:59pm

miota w8 van nincs annyira telebaszva az asztal ikonokkal
nyomok egy windows gombot es inkabb keresobe irom az appot mert gyorsabb
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 27 2014 01:01pm
Quote (Eoghan @ Feb 27 2014 07:59pm)
http://kepfeltoltes.hu/140227/falpapir_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
miota w8 van nincs annyira telebaszva az asztal ikonokkal
nyomok egy windows gombot es inkabb keresobe irom az appot mert gyorsabb


ez windows 7nél nem így van
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 27 2014 01:06pm
Quote (Vismajor @ Feb 27 2014 07:01pm)
ez windows 7nél nem így van


win7nel nem voltam erre rakenyszerulve
inkabb kerestem az ikonokat mint trollboss egy nyugdijas
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 27 2014 01:06pm
Quote (Eoghan @ Feb 27 2014 07:59pm)
http://kepfeltoltes.hu/140227/falpapir_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
miota w8 van nincs annyira telebaszva az asztal ikonokkal
nyomok egy windows gombot es inkabb keresobe irom az appot mert gyorsabb


Win7 Start menu+taskbar nem eleg gyakran hasznalt programoknak?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Feb 27 2014 01:08pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 27 2014 01:11pm
Szürkés-sepia kép valami hegyről, egy hónapja valamiért elment a korábbi hátterem és mivel maximum másodperceket látom az asztalt, fogalmam nem volt, hogy milyen kép volt kint kb egy éven keresztül. Ez a hegylófasz volt az első, ami kellően ingerszegénynek bizonyult.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 27 2014 01:15pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 27 2014 08:50pm)
Ugyan mar, ki lenne annyira zsivany hogy reportolna?


jah igne
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 27 2014 01:22pm

+meg 3 vagy 4 hasonlo cserelodik

This post was edited by SummertimeClothes on Feb 27 2014 01:22pm
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 27 2014 01:24pm
Quote (SummertimeClothes @ 27 Feb 2014 20:22)
http://i.imgur.com/0ODm42N.jpg
+meg 3 vagy 4 hasonlo cserelodik


dat classic taskbar
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll