Quote (cowding @ Feb 23 2014 11:12am)
Köszönöm :3
Örülök h végül hazajutottatok

este itt még volt pár nevetgélés, kár h nem jöttetek
¿?
azért nem mentünk, mert konkrétan kijelentetted, hogy ketten jöhetnek, a két levi, de te mostmár menni akarsz, úgy hogy induljunk, miközben még mindenki maradt volna, de a házigazdának sikerült azt mondanod, hogy miattunk kell menni
hihetetlen faszul oldottad meg az este végét, mondjuk én így is jól éreztem magamat, és te voltál a szülinapos, a lényeg, hogy te jól érezted magadat