Quote (jarabekg @ Feb 19 2014 08:18pm)
akarok venni egy sort szabikanak, mert multkor o hivott meg allitolag, en meg elfelejtettem visszahivni
mondjuk lehet csak arra apellál, hogy a kevert miatt ugy sem fogok semmire emlekezni
én nem zsidóskodtam, hamár ezresem volt akkor nagyúr voltam