d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szabika Elete
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2014 01:18pm
akarok venni egy sort szabikanak, mert multkor o hivott meg allitolag, en meg elfelejtettem visszahivni

mondjuk lehet csak arra apellál, hogy a kevert miatt ugy sem fogok semmire emlekezni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 19 2014 01:19pm
Quote (jarabekg @ Feb 19 2014 08:18pm)
akarok venni egy sort szabikanak, mert multkor o hivott meg allitolag, en meg elfelejtettem visszahivni

mondjuk lehet csak arra apellál, hogy a kevert miatt ugy sem fogok semmire emlekezni


én nem zsidóskodtam, hamár ezresem volt akkor nagyúr voltam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2014 01:21pm
Quote (szabika @ Feb 19 2014 08:19pm)
én nem zsidóskodtam, hamár ezresem volt akkor nagyúr voltam


csajt megdugtad?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 19 2014 01:24pm
Quote (jarabekg @ Feb 19 2014 08:21pm)
csajt megdugtad?


nope, a srácot vittem haza ofc
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 19 2014 01:39pm
meleket akarok
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 19 2014 01:48pm
Quote (szabika @ Feb 19 2014 08:01pm)
Sza "Pitkamakki" Bika


mijatököm az pitkamakki
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 19 2014 02:42pm
Kibaszottul nevetek.
Sajnálom, hogy ilyen kevés szó esik benne a megcsalt barátról.
A levizelt mell meg nem értem, hogy miért érte meglepetésként.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 19 2014 02:46pm
Quote (bbaallaaggee @ 19 Feb 2014 21:42)
Kibaszottul nevetek.
Sajnálom, hogy ilyen kevés szó esik benne a megcsalt barátról.
A levizelt mell meg nem értem, hogy miért érte meglepetésként.


vizitdíj
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 19 2014 02:47pm
kielégültem a cikk olvasása közben
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2014 02:49pm
Motiválatlannak, érdektelennek érzem, és fáj látni ezt a tespedést, pedig amúgy egy okos, olvasott, és humoros emberről van szó. Tény, én bírom kezelni a beteg humorát.

clearly nem szabikáról van szó
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll