d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Josh Topikja Alapján
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 19 2014 08:06am
igen, mki engem vert
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2014 08:10am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Feb 19 2014 03:06pm)
igen, mki engem vert


vegre egy jo hir
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 19 2014 08:10am
Quote (josheide @ 19 Feb 2014 14:44)
Talan 1- 2x kaptam pofont, nem is emlekszem mar miert.


ez
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 19 2014 08:12am
Eleg sokat kaptam gyerek koromban.
/e: nem voltam egy jo gyerek

Mai napig össze rezzenek ha valaki hirtelen mozdulatot tesz lol


This post was edited by Psyclon on Feb 19 2014 08:14am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 08:15am
sokat rosszalkodtam gyerekkoromban, pár alkalommal kaptam nevelés céljából pofont
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 19 2014 08:16am
kaptam néha
rám fért
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2014 08:22am
Quote (Psyclon @ Feb 19 2014 03:12pm)
Eleg sokat kaptam gyerek koromban.
/e: nem voltam egy jo gyerek

Mai napig össze rezzenek ha valaki hirtelen mozdulatot tesz lol


mondj peldat, kivancsiva tettel
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
Feb 19 2014 08:28am
[x] második vagyis imo ez még ez a kategória : D

Elég rossz kölök voltam és elég sok füles elcsattant rajtam ^^
az iskolában általában csak a 3-4-5 került beirásra az ellenörzőbe az 1-2 es valahogy mindig kimaradt, ofc ez késöbb kiderült és a hazudozásért külön kaptam ( ez sokszor lejátszódott)

muter kedvenc fegyverzete a légycsapó vagy a legközelebi papucs volt
amikor nagyobb esemény volt / felgyujtottunk ezt azt, vagy záp tojást dobáltunk a szomszédba etc.../ akkor került elö a nehéz tüzérség, apám ... jópár indián táncot eljárt verem.
akkor ofc a hátuk mögött ment a flame részemröl meg a lázadozás, de így utólag belátom hogy nagyon is kellet az a nevelés.
na de ezektöl eltekintve ha épp nemvolt balhé nagyon jóban voltam a szüleimmel.

az tanárokról csak annyit hogy ha diák szemmel nézzük a dolgot az a legjobb tanár emelyik "ugat és nem harap " mert azt a legjobban fel lehet kurni agyilag aztán üvöltözik, csapkodja a naplót és csak mindenki röhög rajta.
Volt pár ilyen tanárom és hát kb szart se tanultunk azokból a tárgyakból késöbb meg is lett az eredménye ~

Volt egy tanárom ált suliban 4. ben sajna csak 1 évet tanitott bennünket mert utána elment nyugdijba, na ő érdekesen tanitott, szigoru volt, mindenki félt töle mert volt egy hosszú pálcája és azzal járt mindig, ha valaki nem viselkdett jól odavágott vele etc na itt volt tanulás is meg fegyelem is.

Szerintem olyan tanár a jó tanár aki tudja hogy lehet érdekesebbé tenni az órákat + kitudja vívni könnyen a tiszteletet.

Nekem ez a tapasztalatom ^_^

This post was edited by Norbinsz on Feb 19 2014 08:29am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Feb 19 2014 08:29am
Quote (Fej @ 19 Feb 2014 15:22)
mondj peldat, kivancsiva tettel


Mire? Hogy miért kaptam?
Nem sokra emlexem mármint így okokra mint a verés pillanatra.
Egyszer nem akartam átvinni valamit mamamhoz amit nem épp megfelelő hangnemben közöltem.
Akkor fém cipő kanállal kaptam. Emlexem akkor is kaptam párat mikor a földön voltam.
Volt olyan mikor apum félre értett valamit amit mondtam es kaptam egy akkora pofont hogy bele szedultem. Azt hiszem azt hallotta hogy anyazok neki pedig nem így volt.
Anyum egyszer szijjal pufolt eleg sokáig azt hiszem azért mert lógtam sulibol.
Meg ne pár ilyen dolog aminek okát mar nem tudom.
Utoljára azt hiszem 17-18 évesen kaptam pár pofont mikor kiderült hogy játék gépeztem eleg keményen.

Sose voltam minta gyerek. Kijartak a veresek.

Az meg hogy össze rezzenek ha valaki tesz hirtelen mozdulatot >.< néha eleg kínos.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Feb 19 2014 08:30am
az szamit h 2 unokatesom jart evekig judora+karatera es rajtam gyakoroltak?
[x]szulotol nevelocelzatu pofon parszor, megerdemeltem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll