d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Elfogadhato-e A Nevelo Jellegu Fizikai Eroszak? > Discuss
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2014 07:30am
Quote (hedgehogsword @ Feb 19 2014 02:23pm)
nagyonritkan 1 pofon erejéig elfogadható szülőktől, imo


kb ez
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 19 2014 07:30am
Quote (josheide @ Feb 19 2014 02:27pm)
Mert minek hivnal egy pofont ?


Sokminden belefér a pofonba, de te nyilvánvalóan úgy állítottad most be, hogy neked kedvezzen.

Vagyis agyba-főbe verés.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 19 2014 07:32am
Megfelelö körülmenyek között jo modszer a pofon. Emlekszem regen osztalytarsamat övvel verte az apja ha negyesnel rosszabb jegyet szerzett, az ilyen termeszetesen ertelmetlen.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 19 2014 07:34am
Quote (-joey- @ Feb 19 2014 02:29pm)
Kamaszkorban már nincs értelme, de ha öt évesen csavargatja a gázt, valszeg rácsapok egyet a kezére, mert jobban tudatosul benne, hogy nem szabad.

= agyba-főbe verem ofc.


Ilyen szinten szerintem is elfogadhato ofc.

Nem szuksegszeru, es nem hinnem, hogy akar ennyit is alkalmazni fogok, de siman tureshataron belul van.

peldaul ha egy etterembe eszek, vagy vonaton utazok, es a gyerek folyamatosan ordit, a szulo nem birja elcsitiatni, atvennem a szuloi felelosseget par perce, rendesen felpofoznam a gyereket, es megmondanam neki, hogy azonnal hagyja amba, biztosan nem azavrna tovabb a tobbi enbert
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 19 2014 07:34am
josheide most jol összegyüjti a topicbol az eröszaktevöket, és jelenti a megfelelö helyeken
nem véletlenül nyitotta igy a topicot!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 19 2014 07:35am
Quote (jarabekg @ 19 Feb 2014 15:34)
Ilyen szinten szerintem is elfogadhato ofc.

Nem szuksegszeru, es nem hinnem, hogy akar ennyit is alkalmazni fogok, de siman tureshataron belul van.

peldaul ha egy etterembe eszek, vagy vonaton utazok, es a gyerek folyamatosan ordit, a szulo nem birja elcsitiatni, atvennem a szuloi felelosseget par perce, rendesen felpofoznam a gyereket, es megmondanam neki, hogy azonnal hagyja amba, biztosan nem azavrna tovabb a tobbi enbert


kiveve amikor a pofon utan meg fel oran keresztul uvolt, es akkor mar van is neki miert

Quote (josheide @ 19 Feb 2014 15:27)
Mert minek hivnal egy pofont ?


hat szerintem testi fenyitesnek hivjak, nem fizikai eroszaknak

johogy nem bantalmazas meg GBH
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 07:36am
hatásosabb lenne a fegyelem szerintem.
természetesen ezt megelőzné egy beszélgetés a szülőkkel, hogy fegyelmezheti-e a gyereket mert nem bír viselkedni
de olyan nincs, hogy nem lehet tenni semmit a kirúgáson kívül, ha már szavakkal nem lehet változtatni a gyerek viselkedésén.

This post was edited by AngryBug on Feb 19 2014 07:36am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 07:39am
Quote (AngryBug @ Feb 19 2014 01:36pm)
hatásosabb lenne a fegyelem szerintem.
természetesen ezt megelőzné egy beszélgetés a szülőkkel, hogy fegyelmezheti-e a gyereket mert nem bír viselkedni
de olyan nincs, hogy nem lehet tenni semmit a kirúgáson kívül, ha már szavakkal nem lehet változtatni a gyerek viselkedésén.


szerintem az is baj, hogy a tanárok már csak bejárnak leadni az anyagot, és telibe szarják az egészet h mi van a gyerekkel
mert nem kapnak annyit a munkájukért, hogy nekik megérje még nevelni is a gyereket.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 19 2014 07:39am
Quote (AngryBug @ 19 Feb 2014 15:39)
szerintem az is baj, hogy a tanárok már csak bejárnak leadni az anyagot, és telibe szarják az egészet h mi van a gyerekkel
mert nem kapnak annyit a munkájukért, hogy nekik megérje még nevelni is a gyereket.


hát ez egy szép nagy adag faszság
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 19 2014 07:42am
Quote (sylke @ Feb 19 2014 01:39pm)
hát ez egy szép nagy adag faszság


örülnék ha kifejtenéd a véleményedet, ahelyett hogy mindig csak minősítesz mindent : )

énis a tapasztalataimból beszélek.

This post was edited by AngryBug on Feb 19 2014 07:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123413Next
Add Reply New Topic New Poll