1.arc 2.mell 3.segg
Ilyen sorrendben kb, ha mar mindenkepp voteolni kell, nyilvan mindenki az arcat nezi meg eloszor
Quote (Smat @ Feb 16 2014 01:31pm)
Én nem azért tartok barátnőt hogy mutogassam, de ízlések.
Lel. Mar varom vismajor mikor erkezik meg a topikba
Te miiert tartod, pls explain? Azt pl mar tudjuk hogy ballaaggeenek csak azert kell, hogy legyen kivel veszekedni
