d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Április 6-án Szavazz A Fideszre!
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 13 2014 02:55pm
Quote (Karan2_Returned @ 13 Feb 2014 21:48)
Ott leszek. A fedoramrol felismerhettek ha esetleg akartok talalkozni.

http://4.imgland.net/PEGOqL.gif


pár ilyet azért gyakorolj be a jobb megjelenés érdekében

http://www.youtube.com/watch?v=rrx4H5JSrQY
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 13 2014 04:16pm
valami az üres topicba
Go Back To Magyar Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll