d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meet Floppy
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 12 2014 05:43am
Az eredeti játékban 78 a rekordom, de annyira felbasz, hogy ha többet játszanék vele, kárt tennék valakiben
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2014 05:49am
Quote (bbaallaaggee @ 12 Feb 2014 12:43)
Az eredeti játékban 78 a rekordom, de annyira felbasz, hogy ha többet játszanék vele, kárt tennék valakiben


http://www.youtube.com/watch?v=UoUOTUcwFtM

Quote (-joey- @ 12 Feb 2014 08:21)
37 kávé után.


wp, nekem még nem sikerült annyi :D

Quote (MarcusD @ 12 Feb 2014 10:34)
csak nekem sokkal könnyebb a leggyorsabban menni?


relatív nézve laposabb a görbéje a kis fickónak, így könnyebbnek tűnhet, de ha jön egy rossz leosztás akkor problémás már

This post was edited by Anarkin on Feb 12 2014 05:50am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 12 2014 06:30am
Most volt egy 22. Nagyjából annyi, hogy tartani kell a ritmust. Viszont néha beszaggat, akkor instant halál.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 12 2014 06:32am
Kiprobaltam
6ig jutottam
Ertelmes jatek meg kell hagyni
A d3nal pl biztos jobb
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 12 2014 06:34am
Azt esetleg megcsinálhatnád, hogy halálnál ne ugorjon vissza egyből a kezdőképre, mert így nem lehet screent lőni a pontokról.
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Feb 12 2014 06:44am


kb 10. próbálkozásra
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 12 2014 06:45am
Quote (-joey- @ 12 Feb 2014 13:34)
Azt esetleg megcsinálhatnád, hogy halálnál ne ugorjon vissza egyből a kezdőképre, mert így nem lehet screent lőni a pontokról.


nekem nem ugrik vissza, eldől kicsit a kép hogy drámaibb legyen és kattintásra vár

(amúgy Chrome alatt jobb mint FF/IE ; de hát ez a HTML5 canvas object eléggé erőforrás igényes...)



This post was edited by Anarkin on Feb 12 2014 06:46am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 12 2014 06:49am
Quote (Anarkin @ Feb 12 2014 01:45pm)
nekem nem ugrik vissza, eldől kicsit a kép hogy drámaibb legyen és kattintásra vár

(amúgy Chrome alatt jobb mint FF/IE ; de hát ez a HTML5 canvas object eléggé erőforrás igényes...)

http://3.ii.gl/A2DvW9.png


Igen, később észrevettem, olyankor fordul elő, mikor nyomnék még egyet neki, csak előtte 1 milliseccel már hozzáért valamihez. Meg néha oldalt feljön egy ilyen JSBin ikon, amitől belassul egy pillanatra, és ott elég könnyű behalni.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 12 2014 06:52am
olyan játékot nem tudsz csinálni, ahol rajzolt pinára verhetem a faszom?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 12 2014 06:55am
Quote (Saenchai @ 12 Feb 2014 13:52)
olyan játékot nem tudsz csinálni, ahol rajzolt pinára verhetem a faszom?


ez nekem is kene
Go Back To Magyar Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll