Quote (bbaallaaggee @ 12 Feb 2014 12:43)
Az eredeti játékban 78 a rekordom, de annyira felbasz, hogy ha többet játszanék vele, kárt tennék valakiben
http://www.youtube.com/watch?v=UoUOTUcwFtM Quote (-joey- @ 12 Feb 2014 08:21)
37 kávé után.
wp, nekem még nem sikerült annyi

Quote (MarcusD @ 12 Feb 2014 10:34)
csak nekem sokkal könnyebb a leggyorsabban menni?
relatív nézve laposabb a görbéje a kis fickónak, így könnyebbnek tűnhet, de ha jön egy rossz leosztás akkor problémás már
This post was edited by Anarkin on Feb 12 2014 05:50am