Quote (Namechange @ Feb 11 2014 08:27pm)
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..
turizmus és vendéglátás yy
Nem
bemész, és csináltatsz magadnak egy ügyfélkaput, amihez megadsz ott helyben szemlyivel egy accot/jelszót
kattints a "hitelesítem ügyfélkapuval" gombra, és ott lépj be az accal/jelszóval amit megadtál
Egyébként y, ha elküldted és kifizetted akkor megvan a jelentkezés, nem hiába írja, hogy február 23 éjfél a határidő.