d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > E-felvételi Help
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2014 01:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Feb 2014 21:29)
wat
ügyfélkapu csinálásához bekell menni, de ez 1 alkalom, minden mást otthonról lehet csinálni


Lehet neten is csinalni, de azt hitelesiteni kell szemelyesen, es nem lehet addig semmit se kezdeni vele..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 11 2014 01:37pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 20:31)
Lehet neten is csinalni, de azt hitelesiteni kell szemelyesen, es nem lehet addig semmit se kezdeni vele..


=bekell menn 1xi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2014 01:40pm
Quote (Namechange @ 11 Feb 2014 21:27)
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..  :wacko:



turizmus és vendéglátás yy


de miért bgf :( más egyetem nincs ilyen képzés?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 11 2014 01:41pm
Quote (RRC @ 11 Feb 2014 20:40)
de miért bgf :( más egyetem nincs ilyen képzés?


sokkal nehezebb mint a corvinus
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 11 2014 01:45pm
nemtudom
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 01:51pm
Quote (Namechange @ Feb 11 2014 08:27pm)
Csináltam ,de semmit nem ér mert be kell menni személyesen hitelesíteni EZT IS hogy aztán hitelesítsem azt is..  :wacko:



turizmus és vendéglátás yy


Nem
bemész, és csináltatsz magadnak egy ügyfélkaput, amihez megadsz ott helyben szemlyivel egy accot/jelszót
kattints a "hitelesítem ügyfélkapuval" gombra, és ott lépj be az accal/jelszóval amit megadtál
Egyébként y, ha elküldted és kifizetted akkor megvan a jelentkezés, nem hiába írja, hogy február 23 éjfél a határidő.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2014 01:52pm
Quote (Vismajor @ 11 Feb 2014 21:51)
Nem
bemész, és csináltatsz magadnak egy ügyfélkaput, amihez megadsz ott helyben szemlyivel egy accot/jelszót
kattints a "hitelesítem ügyfélkapuval" gombra, és ott lépj be az accal/jelszóval amit megadtál
Egyébként y, ha elküldted és kifizetted akkor megvan a jelentkezés, nem hiába írja, hogy február 23 éjfél a határidő.


holnap lebotorkálok az okmányirodába :baby:
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 01:58pm
Quote (Namechange @ Feb 11 2014 08:52pm)
holnap lebotorkálok az okmányirodába  :baby:


Jókor kezded el intézni ;D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 02:00pm
amúgy van rá topik és levinek 1x már leírtam
A TOPIKJÁBAN
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 11 2014 02:03pm
Quote (Vismajor @ 11 Feb 2014 21:58)
Jókor kezded el intézni ;D


Jobb később mint soha. -_-
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll