d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > D2 11.b Magyar Server > Hm?
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11
Joined: Jun 10 2012
Gold: 0.00
Feb 8 2014 04:06pm
nem esik ki 40 hr :D:D:D max 1-2 de akkor is ott ülsz elég időt :D
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Feb 8 2014 04:08pm
Quote (mazlista @ 8 Feb 2014 23:06)
nem esik ki 40 hr  :D:D:D  max 1-2 de akkor is ott ülsz elég időt :D


hat ahogy erzed, szerintem egy sima eredeti 1.13mal jobban jarnal
meg ha 1.10beta vagy regebbi patch lenne meg is ertenem
Member
Posts: 11
Joined: Jun 10 2012
Gold: 0.00
Feb 8 2014 04:10pm
én nem a baszogatásért írtam ide. hanem hogy hátha lesz valakinek kedve csatlakozni hozzánk egy jó társaságba.. akinek nem tetszik nem kell ide megjegyzést fűznie :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2014 04:11pm
Quote (mazlista @ 8 Feb 2014 23:10)
én nem a baszogatásért írtam ide.  hanem hogy hátha lesz valakinek kedve csatlakozni hozzánk egy jó társaságba..  akinek nem tetszik nem kell ide megjegyzést fűznie :D


akkor anyád
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 8 2014 04:11pm
xd
Member
Posts: 11
Joined: Jun 10 2012
Gold: 0.00
Feb 8 2014 04:15pm
Quote (Rawen @ Feb 9 2014 12:11am)
akkor anyád


még az a szerencse hogy megszülettél.. mi lenne velünk nélküled :D
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Feb 8 2014 04:18pm
Quote (mazlista @ Feb 8 2014 11:15pm)
még az a szerencse hogy megszülettél.. mi lenne velünk nélküled :D


itt baszod el hogy visszaszólsz
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 8 2014 04:20pm
jo a topig
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 8 2014 04:20pm
Quote (DirtyDirty @ 8 Feb 2014 23:18)
itt baszod el hogy visszaszólsz


piszkosredvas
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Feb 8 2014 04:24pm
Quote (SummertimeClothes @ Feb 8 2014 11:20pm)
piszkosredvas


anyádegysenki nyáriidőruhák
Go Back To Magyar Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll