Quote (putincykavodka @ 7 Feb 2014 23:22)
Ezt ugy megmondod h nem is lattad a gamet
Taszli/10
De azert bugokkal teli +unbalanced single player utan szerintem is fos lesz
Annak ellenere mondom ezt, hogy poet a normal vegigjatszasa utan meguntam, skyrimmel meg elszorakoztam egy darabig
én már eddig 2 olyan bugot találtam amilyenekkel tele volt 3 meg Oblivion (Skyrimet már fel se raktam)
ofc mindkettő megakadályozta h továbbjussak
egyik srácnak skypeon 5 percenként lefagy az egész
btw tök jó lenne, el tudnám képzelni hogy sokan hosszú hetekig játszanak egy fajjal (kb rohadt sok idő mindent areat bejárni), és elolvasnak százmillió sor lore-t, ami minden sarkon felbukkan -- biztos nagyon sokan fogják élvezni
low levelen jobban tetszik mint a többi mmo, de nekem ennyi elég is volt a műfajból megint 2 évre