d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idosebb Tekercsek Online
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 7 2014 04:15pm
mennyi gigabajt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 7 2014 04:16pm
Quote (SummertimeClothes @ 7 Feb 2014 23:15)
mennyi gigabajt


30, de elvileg 55 kell neki hogy fel tudjon települni

legalábbis egyik srác ezt írta skypeon hogy ezt dobta fel neki az installer
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 7 2014 04:17pm
Quote (Anarkin @ 7 Feb 2014 23:16)
30, de elvileg 55 kell neki hogy fel tudjon települni

legalábbis egyik srác ezt írta skypeon hogy ezt dobta fel neki az installer


asszem maradok a dotanal a kovetkezo honapok alatt is
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 04:17pm
Quote (Anarkin @ Feb 8 2014 12:16am)
30, de elvileg 55 kell neki hogy fel tudjon települni

legalábbis egyik srác ezt írta skypeon hogy ezt dobta fel neki az installer


Kb ja
Nekem volt 32
Nem volt eleg
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 7 2014 04:17pm
30gb de 49-re azt írta h kevés.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 7 2014 04:20pm
Quote (iFeelAlone @ Feb 7 2014 11:17pm)
30gb de 49-re azt írta h kevés.


amugy sincs olyan jo game, mint poe, felesleges is letolteni
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 7 2014 04:21pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 7 2014 11:20pm)
amugy sincs olyan jo game, mint poe, felesleges is letolteni


Amíg nem jön az új liga kipróbálom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 04:22pm
Quote (Taszilo.^ @ Feb 8 2014 12:20am)
amugy sincs olyan jo game, mint poe, felesleges is letolteni


Ezt ugy megmondod h nem is lattad a gamet
Taszli/10
De azert bugokkal teli +unbalanced single player utan szerintem is fos lesz
Annak ellenere mondom ezt, hogy poet a normal vegigjatszasa utan meguntam, skyrimmel meg elszorakoztam egy darabig
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 7 2014 04:27pm
Quote (putincykavodka @ 7 Feb 2014 23:22)
Ezt ugy megmondod h nem is lattad a gamet
Taszli/10
De azert bugokkal teli +unbalanced single player utan szerintem is fos lesz
Annak ellenere mondom ezt, hogy poet a normal vegigjatszasa utan meguntam, skyrimmel meg elszorakoztam egy darabig


én már eddig 2 olyan bugot találtam amilyenekkel tele volt 3 meg Oblivion (Skyrimet már fel se raktam)
ofc mindkettő megakadályozta h továbbjussak

egyik srácnak skypeon 5 percenként lefagy az egész

btw tök jó lenne, el tudnám képzelni hogy sokan hosszú hetekig játszanak egy fajjal (kb rohadt sok idő mindent areat bejárni), és elolvasnak százmillió sor lore-t, ami minden sarkon felbukkan -- biztos nagyon sokan fogják élvezni

low levelen jobban tetszik mint a többi mmo, de nekem ennyi elég is volt a műfajból megint 2 évre
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 7 2014 04:28pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 11:22pm)
Ezt ugy megmondod h nem is lattad a gamet
Taszli/10
De azert bugokkal teli +unbalanced single player utan szerintem is fos lesz
Annak ellenere mondom ezt, hogy poet a normal vegigjatszasa utan meguntam, skyrimmel meg elszorakoztam egy darabig


hogy lehet poet normal vegigjatszas utan megunni
lol
akkor kapod meg az utolso tier skill/support gemeket
kb pont onnan kezdodik a moka poeben
e:
ezt ugy mondom, hogy poe utan minden szar, period

This post was edited by Taszilo.^ on Feb 7 2014 04:29pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12349Next
Add Reply New Topic New Poll